2737
2734
عنوان

آقایون سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 2686 بازدید | 326 پست
جای تاسفه که خانما برای وجود مرد با هم دعواشون بشه و حرفای ناجور بزنن😞😞😞😞😞 خودتون میفهمید ...

بیا بخلم اثلا 

حوصله داریا واسه خودت ماشکل میتراشی

دهن به دهن نشو  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

1هفته فلش که داخلش فیلم..  داره رو دستش نگه داشته  اصلا چه معناداره تو شماره اونو داشت ...

منم شماره دوست بابامو ندارم چه برسه به اون طرف 🤣🤣🤣🤣🤣 ایراد از خودشه 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
2731
چن وقت پیش تاپیک شوهرخواهرشوهرم رو همتون دیدید زنه طبقه پایین خواهرشوهرش زندگی میکرد  مرده به ...

منم همینو میگم 

گاهی بد بودن دو طرفه ست 

اگه مرد خیانت کنه همه میگن ک ادم بد و خدانشناسیه ولی من اینجا خیلی دیدم ک گفتن زن خیانت کرده ولی بازم مرد رو مقصر دیدن این درسته ؟؟؟ قطعا نه 

هیچ توجیه نمیتونه زشتیه این عمل رو پاک کنه 

حرفتون کاملا درسته 👌

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 سه میلیاردم بزن به حساب اینا برن دو تا کلاس سوات یاد بگیرن!!!!!😂😂😂😂😂😂 ..

چشممم شوما جون بخواه    

میدونی نوتیفیکیشن خیلی میاد لامصب

دهنم اسفالت شد

هی بچه ها لایک میکنن کامنتای اون تاپیک ترکیه رو

فکرکنم لا به لای همون نوتیفیکا گم شددددد ندیدم  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
بیا بخلم اثلا  حوصله داریا واسه خودت ماشکل  میتراشی دهن به دهن نشو    

😂😂😂😂😂

ولشون کردم بابا

برم سراغ مشاکل خودم که اثلا تمومی نداره😂😂😂😂😂

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
چشممم شوما جون بخواه       میدونی نوتیفیکیشن خیلی میاد لامصب دهنم اسفالت شد هی ب ...

آره منم همینطور گم شدیم اون وسطا

خوشحال شدم اینجا دیدمت ولی❣️❣️❣️❣️❣️

عزیرم😍😍😍😍😍😍

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
جای تاسفه که خانما برای وجود مرد با هم دعواشون بشه و حرفای ناجور بزنن😞😞😞😞😞 خودتون میفهمید ...

متاسفم برات 

کسی اینجا دعوا نکرد خودت مشکل داری باخودت

شما مخالفی بفرما بیرون همینطور ک داری میبینی و نمتونی بببینی خیلی ها بامن موافقن وشما چشمش رو نداری ببینی پس برو بیرون ک عزیت نشی 

حرف حق همیشه اوله✌👏

ببین ماشکل هم شد مثل اثلا!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂

شیطونه میگه امضامو بزارم

اثلا میشه برام دعا کنی ماشکلم حل بشه و به خواسته دلم برسم  

خب ۲۶ باشی 🙁🙁 من گفتم من ۲۰ سالمه؟😐😐😐🔪🔪 بازم جا ننجون مایی😏😏

🔫🔫🔫💣💣

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
آره منم همینطور گم شدیم اون وسطا خوشحال شدم اینجا دیدمت ولی❣️❣️❣️❣️❣️ عزیرم😍😍😍😍😍😍

منم همینطور جیگر    

منم خوشحال شدممممم

گره از ماشکلاتت باز بشه الهی      

اقایی ک  اینجا توی تاپیک های خانومانه باشه خودش  ی پا خاله زنکه از چی باید بترسه؟؟

های حرف دلمو زدی دمت گرررم😋😋

خدایافندوق تودلیموبخودت سپردم مواظبش باش😘عشقا میشه واسه سلامتی دخترم ی صلوات بفرستین ممنون میشم
چشم خواهر انشالله اون چیزی که مصلحت هست برات اتفاق بیوفته

سلام چرا اینجا دعوا شده😂

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
2706