2733
2734
عنوان

آقایون سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 2686 بازدید | 326 پست
البته حق دارن منم دخترم اتفاقا حق دارم با هر کی ازدواج نکنم 

اتفاقا هیچ حقی ندارن

چون اونا باعث و بانیه مشکلات بین همسر و مادر و خواهرشون هستن

اگه یه مرد واقعا مرد باشه عرضه داشته باشه درست مدیریت میکنه نمیذاره خانوادش به جون زنش بیوفتن تیکه تیکه اش کنن

زنشم نمیاد فحششون بده.

{ خانم هستم }

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه مثال میزنم بهت برنخوره  اگه متاهل باشی زنت بیاد از خانوادتون بد بگه چی میگید؟  خدایی ...

حرف حق حقه حالا اگه بی منظور بیاد از مادرم بدیشو به من بگه البته میگم بدون تو سریو سرکوفت زدن خب راست گفته کسی بی عیب نیست خواهر مادر منم ائمه اطهار نیستن... منظورم حرف حق هست حتی اگه دشمن آدم هم بگه دروغ نگفته و جبهه گرفتن در مقابلش بستگی به لحن طرف داره ...

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...

من پسر عمرا بتونم ب بدی بعضی خانم های اینجا باشم و ب ه،،،،زی اونا،،واقعا عذر میخام اینجوری میگم 

وقتی سایت عمومی هست هیچ خانمی حق نداره شکایت کنه،،فقط میتونه از این سایت بره،،اینجا هم جای مشاکل تختخواب و جفای دوست پسر نیست،،ما مردا عمرا بتونیم از ماشکل تختخوابمون ب هم بگیم،،شوهرم سرده،،دلربا نیست ک شوهرت سرده،،

ببخشید بعضی خانم ها عصبی میکنن

2731
وای پناه برخدا اینجا برای آقایون بدتراز اینستاس.نگوخواهراینووووو

فرقی نداره چه آقا چه خانوم...

کسی که جنبه داشته باشه تو هر جایی میتونه درست وبجا 

از فضای موجود استفاده کنه...ربطی به جنسیت نداره..

اونی که بلغزه می لغزه.. چه تو اینیستا..چه تو نی نی سایت..چه تو پشت چار دیواری...

ذات مهمه...نه امکانات

تعطیل🚫                                                                                 

دخترجان شما که نوشتی دیگه حوصله ی تعلیق شدنو ندارم خب همین تاپیکا رو میذاری و همه رو به جون هم میندازی که هی تعلیقت میکنن دیگه 😑😐🤐🤣

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2738
فرقی نداره چه آقا چه خانوم... کسی که جنبه داشته باشه تو هر جایی میتونه درست وبجا  از فضای موج ...

قبول دارم حرفتو.ولی باورکن جامعه مسموم شده.وآقایوون.بی جنبه شدن.

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..
حرف حق حقه حالا اگه بی منظور بیاد از مادرم بدیشو به من بگه البته میگم بدون تو سریو سرکوفت زدن خب راس ...

درسته 

منم یکی از مادرم بد بگه ناراحت میشم توام ناراحت میشی بالاخره 

ولی اگه حق با خانمت باشه حریف خانوادت میشی و  از مادر و خواهرت میگذری حتی اگه اونا با زنت بدرفتار کنن

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
دخترجان شما که نوشتی دیگه حوصله ی تعلیق شدنو ندارم خب همین تاپیکا رو میذاری و همه رو به جون هم میندا ...

نمیندازن به همین خیال باش 

نی نی یارم بیای حسودی نکن دخترجان

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
2706