2737
2734
عنوان

نحوه درخواست از شوهر

3277 بازدید | 79 پست

من هر وقت به شوهر میگم میشه لطفا فلان کار رو کنی....میگه نه...

میگه سوال پرسیدی جوابشو دادم

میگه اگه بگی منو ببر شاید میبردمت

البته اگه میشه و لطفا هم نیارم....گاهی میگه دستور میدی چرا...و کلا نمیدونم چجور ازش درخواست کنم که جواب مثبت بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر حبشی میگه بگین انقدرررر دلم میخواد

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2728
2738

من نه درخواست میکنم نه دستور میدم

همراه میطلبم

مثلا میگم بیا بریم فلان جا

بیا بریم فلان چیزو بخریم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

الان میان میگن حتما یه کمبودی واسه شوهرت گذاشتی ک اینطوری میگ😁

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2706