2726
عنوان

نمیدونم از دست مادرشوهرم چیکارکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی دعوامون شد ،اونم اومد با من جر و بحث کرد خدا لعنت کنه مادرشو از دستش راحتی ندارم

زنگ بزن پیتزا بیارن دلت خنک شه

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜
2728
ربطش اين بوده كه مادره به پسره گفته برو برامون غذا بخر!    

خوب من فکر کردم فقط زحمت خرید با ایشون بوده پولش رو میدن در اون صورت موردی نداره

درهرحال اول تاپیک به نظر دعوا ربطی به مادر شوهر نداشت

ربطش اين بوده كه مادره به پسره گفته برو برامون غذا بخر!    

آخه مادرش مراعات نمیکنه همش میگه بیا این چیزو بخر و اون چیزو بخر ،منم باید تحمل کنم

گناه من سادگی بود .
خوب من فکر کردم فقط زحمت خرید با ایشون بوده پولش رو میدن در اون صورت موردی نداره درهرحال اول تاپیک ...

پولشو نمیدن ،ما میدیم بعدشم همه دعواهای من و شوهرم سر مادرشوهرمه از بس همش میگه به شوهرم اینکارو کن اون کارو کن

گناه من سادگی بود .
مادرشوهرم هر چی میخواد به شوهرم میگه بخر منم طاقت ندارم مگه ما چقدر پول داریم ،

کاملا داری اشتباهات منومیکنی منم طبقه بالاشون بودم خیلی ازیتم کردن تمام خرج ومخارجشون تفریح حوردوخوراک خرید خرج بچه ها ب کول مابودمن سکوت کردم تانابودمون کردن ولی دیگه سگوتموشکستم مجبورش کردم ماشینوفروخت خونه خریدیم جداشدیم سخته بدون ماشین ولی می ارزه شوهرم میگه نقصرتوبودی ک جلومونگرفتی

آخه مادرش مراعات نمیکنه همش میگه بیا این چیزو بخر و اون چیزو بخر ،منم باید تحمل کنم

خيلي ها الان ميگن نههه نبايد ناراحت بشي ولي رفتار مادرشوهرتون حساسيت برانگيز بوده!

مادر من هيچوقت به برادرهام نميگه برام غذا بخريد! هرگزززززز… چه عروس هامون حضور داشته باشن و چه نباشن

نون خشك ميخوره ولي خرج روي دستشون نميذاره حتي اگه پولشون از پارو بالا بزنه

کاملا داری اشتباهات منومیکنی منم طبقه بالاشون بودم خیلی ازیتم کردن تمام خرج ومخارجشون تفریح حوردوخور ...

آخه ما پول خرید خونه نداریم ، شوهرم نمیتونه خونه جداکنه من چاره ایی ندارم

گناه من سادگی بود .
پولشو نمیدن ،ما میدیم بعدشم همه دعواهای من و شوهرم سر مادرشوهرمه از بس همش میگه به شوهرم اینکارو کن ...

تا زمانی که کنارشون هستین طبیعیه خوب 

ما که فاصله داریم هرکاری دارن زنگش میزنن به هرحال در یه حد ایرادی نداره گرچه مال منم گاهی از حد میگذره ولی برام دیگه مهم نیسن

ولی تا کنارشون هستین دیگه همینه دعوا نداره بیخود

درهرحال ور یه حد که وظیفه دارن در قبال خانواده 

افراط نباید باشه 

پس تو یه خونه چطوری دعوا کردید؟؟اونا نفهمیدن؟

مگه گریه کردن چقدر صدا داره که اونا بفهمن من نشستم گریه کردم ،شوهرمم همینطور زبون درازی میکرد 

گناه من سادگی بود .
خيلي ها الان ميگن نههه نبايد ناراحت بشي ولي رفتار مادرشوهرتون حساسيت برانگيز بوده! مادر من هيچوقت ب ...

آخه دیشب مارفتیم بیرون اسنک بخریم شوهرم واسه اونام خرید ، مادرش میوه میخواد به شوهرم میگع ، گوشی میخواد به شوعرم میگه خسته شدم

گناه من سادگی بود .
2706