2726

امروز باشوهرم دعوام شد با مادرشوهرم یه جا تشستیم ،صبح به شوهرم زنگ زد بیا واسه ما نهار بگیر ،من حاملم شوهرم وقتی میخواست بره نهار بگیره به من گفت چی میخوری من از لجم گفتم هیچی رفت واسه اونا کباب گرفت و اومد واسه خودمون هیچی نگرفت منم دعوام شد گفتم میخواستی واسه منم بگیری دیکه دعوانون شد اون یچیز میگفت منم یچیز ،

گناه من سادگی بود .

وا. گفتی هیچی دیگه. با کی لج کردی دقیقا؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الغوث الغوث خلصنا من نار یا رب 😐

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2728

خب با لجبازی باختی دیگه

یادت باشه هروقت لجبازی کنی خودت میبازی

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
وا. گفتی هیچی دیگه. با کی لج کردی دقیقا؟ 

آخه اگه برعکس بود و مادرش میگفت ما هیچی نمیخوایم واسه مادرش حتما میخرید ولی واسه من که حامله بودم نه

گناه من سادگی بود .

حالا ناهارچی خوردی؟ 

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

حالا به استارتر چیزی نگید تو عصبانیت گفته هیچی اما شوهرش با توجه به شرایط بارداریش ... باید برا اونم میگرفت... زنها خودمون ،خودمون رو میشناسیم اینچور مواقع هیچی گفتن یعنی چی

آخه اگه برعکس بود و مادرش میگفت ما هیچی نمیخوایم واسه مادرش حتما میخرید ولی واسه من که حامله بودم نه

خب با اونا تعارف داره با شما نه

فکر کرده میخواید یه چیز خوشمزه درست کنید

😑😑

شما خودت باش. غذا میخوای بگو میخوام دیگه چیکار داری ک اگه برعکس بود چی میشد. فقط ب خودت اسیب روحی زدی. اونا خوش و خرم ناهار خوردن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بی خیال مهم نیست شما بد کفتی شوهرت هم لج کرده 

یکم آرامش عزیزم حامله ای بچه داری چقد الکی حرص می خوری

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
2706