2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خرمای کبکاب سه نمونه داریم درجه یک که کله اش خیلی بزرگ وپوست نرم ولطیفی داره کیلو ۳۵ درجه دو ۲۵ ودرج ...

عزیزم من خواهرم اینا بوشهرن 

برامون خرمای کبکاب آوردن بخدا آدم لذت میبره از دیدن و خوردنش درجه ۱ 

کیلو ۲۰ تومن 

منم جنوبم چرا میگوها رو گرون میدی گناه داره 

من ا۱لا گرون نمیدم من قیمت بازار بوشهر میدم چون مستقیم از صیاد میخرم یه سربه بازار بزنید متوجه قیمت ها میشید من هرروز توی بازارم میگوهای توی بازار شاه میگو الان ۲۲۰ تومان هست میگوی دشرت ۱۶۰ هست من میگوی دشرت میدم ۱۸۰ ۱۰ تومان برای خودم گذاشتم‌۱۰ تومان هم‌میدم میگو پاک ورگ گبری کنند بعد میشه بگید من کجاگرون میدم درصورتی که قیمت میگو ارزونتر دیدی شماره اقاهه به من بدید من برم بخرم بنده شماره تماس همه ماهی فروشهای بوشهرم دایم بگید کدوم مغازه الان زنگ میزنم میرم میخرم 

2738
دمت گرم

بعد ببخشید شما انتظار دارید همون قیمت بازار رو من بفرستم شهرهای دیگه ادم باید یه کم انصاف داشته باشه منم مسیر زیادی میام تا برای خرید ماهی ومیگو برم کلی زحمت میکشم میشورم بسته بندی میکنم باید این یونولیت های سنگین رو بلند کنم ببرم کارخونه یخ زنی یخ بزنم بعد دوباره باید ماشین بگیرم ببرم ترمنیال واقعا ادم خوبه قبل صحبت کردن ونظر دادن یه کم فکرکنه یعنی زحمت های من هیچ ارزشی نداره شما که میتونید همون قیمت خرید رو بخرید وبفرستید ادم نباید پا روی انصاف بزاره 

لرستان

ماهی ومیگوی اونجا از بندرعباس هست که قیمتی که میخرید برای ماهی ومیگوی بندرعباس گرونه چون ماهی ومیگوی بندرعباس وخوزستان نصف قیمت بوشهره الان توبازار بوشهر صبخ ساعت ۵تا ۷ صبح ماشین های بندرعباس وخوزستان میان وماهیشون نصف قیمت بوشهر هست 

بعد ببخشید شما انتظار دارید همون قیمت بازار رو من بفرستم شهرهای دیگه ادم باید یه کم انصاف داشته باشه ...

من‌کاری به تو ندارم. خوب مردم میرن خودشون تو خیابون میخرن. وقتی تفاوت قیمت ندارن . اخه یه جوری میگی یکی ندونه کیلو ۵۰ تومن میفرستی. وقتی خیابون این قیمته خوب  میرن هیابون میخرن

2706