2703
2553
عنوان

ازدواجایی ک دیدید اینجوری بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1813 بازدید | 122 پست
دلیل عمده ی چی پوله؟! کار کردن؟ یعنی کار کنی پول درنیاری؟این که میشه بیگاری،نه عزیزم منظور من اینه ک ...

بعد ی سوالو صادقانه بگید مردای پولدار اطرافتون خانوماشون کار میکردن یا  همش در حال بیرون رفتن با دوستا و خرید و ارایشگاه و دکتر پوست؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دلیل عمده ی چی پوله؟! کار کردن؟ یعنی کار کنی پول درنیاری؟این که میشه بیگاری،نه عزیزم منظور من اینه ک ...

منظورتون از شبک و تمیز یعنی بی ارایش ؟ مثلا از دید شما خانومایی ک لباس فرم میپوشن با جوراب پارازین مشکی و ریشع سفید موهاشونم دراومده عینکی هم هستن شیک و تمیزن؟

بعد ی سوالو صادقانه بگید مردای پولدار اطرافتون خانوماشون کار میکردن یا  همش در حال بیرون رفتن ب ...

والا راستشو بخوای تو فامیل ادم پولدار شاخ نداریم ولی هموناییم که معمولی ان خانوماشون دائم تو باشگاه و ارایشگاه و ژل و بوتاکسن و خیلیاشون شاغلم نیستن 

2720

خیلی پولدار غیر آدم دیدم بله 

با یه خیلی پولدار ازدواج کرد طرف آدم نبود 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
منظورتون از شبک و تمیز یعنی بی ارایش ؟ مثلا از دید شما خانومایی ک لباس فرم میپوشن با جوراب پارازین م ...

نمیدونم چرا گیر دادین به جوراب پارزین😂😂😂😂ولی تو محیط اداری ک نمیشه ارایش داشت یا بدون لباس فرم بود ریشه سفید مو هم خب زود درمیاد اگر بخای اصلا نباشه باید هفته ای یه بار ریشه گیری کنی خودم همینطورم اونم الان ک بچه دار ندارم تازه گاهی واقعا نمیرسم بعدشم قرار نیست اون خانم کارمند یا فرهنگی بعد ساعت کار بازم با لباس فرم باشن ک نیستنم خواهر و زن داداش خودم فرهنگی ان بیرون از مدرسه خیلی هم قرتی ان، شغل من اداری نیست ولی تو چشم بودنو دوست ندارم لباسام شیکن خیلی وقتا بیرون کت شلوار میپوشم ولی ارایشو دوست ندارم فقط رژ و ریمل میزنم اونم کم

2714
دوستم تخصص اطفال شو گرفته تو سالهای تحصیل فقط یه مانتو تنش میکرده ولی الان تو بیمارستان مفید یه شب ...

نمیدونم چرا تو اجتماع فکر میکنن اونی که ببشتر می پوشه فرهنگ خیلی بالایی داره یا خانواده خیلی بالا. من خیلیا را دیدم خیلی وضع توپی دارن ولی ساده و شیک میگردن. چون تازه به دوران رسیده نیستن ولی همون گروه دوم که استارتر اسمشون را میاره دایم مثل کنه دنبال اینن یکی پیدا کنن واسه پول اویزونش بشن که بتونن خودی نشون بدن ادمی که خودش هیچه با لباس و عمل و... هم شخصیت نمیگیره!

منظورتون از شبک و تمیز یعنی بی ارایش ؟ مثلا از دید شما خانومایی ک لباس فرم میپوشن با جوراب پارازین م ...

از نظر من این ادم خیلی شیکتر و با کلاستر از ادمیه که همه جاش عملیه

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
خیلیا گفتن دقیقا همینه نمیدونم چرا بعضیا اینقدر جبهه گرفتن

من علتشو میگم استارتر. دنبال اینی خودت را توجیه کنی واسه پولدار شدن راه میان بر هست و هی میخای تو سر تحصیلکرده ها و شاغلین بزنی که بتونی به خودت القا کنی که واسه ازدواج عالی نیازی به زحمت نیست و میشه با یک ازدواج یک شبه پولدار شد شاید بشه ولی مطمین باش اون مرد هم خیلی چیز بدرد بخوری نیست فقط پول داره خیلی چیزا نداره. اابته نمیگم پول دارها همه بی فرهنگن ولی پولدار اصیل اگه نباشه بدرد نمیخوره.

معتقدم فرهنگ این سایت دست خودمونه  اگه مچ این آدم‌ها که سعی دارند زیرپوستی چیزی رو القا کنند ب ...

اوپرا خیلی خوبی

فقط همین

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
من علتشو میگم استارتر. دنبال اینی خودت را توجیه کنی واسه پولدار شدن راه میان بر هست و هی میخای تو سر ...

عزیزم من خودم دانشجویم دو سال دیگه درسم تمومه ولی واقعیتو میگم خیلیا هستن ک واقعا شوهرشون ب حقوقشون چشم داره و خانوم کار میکنه ک مثلا قسط خونه رو بده بعد معمولا اونایی ک شوهرشون وضع مالی بهتری داره از نظر ازادی و اپن بودن هم بهترن و ازادی بیشتری دارن

2706