2733
2734
عنوان

سلام..من آقا هستم مشکلی داره واسه بعضیاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2897 بازدید | 187 پست
والا من از دیشب تک کردم امروزم تک کردم ولی طرف همچنان پیگیر من پست هامو رپ می کنه ولی هیچ به هیچ & ...

تو کدوم تاپیک؟ اسکرین داری از حرفاش؟

خودت نباید دهن به دهن شی با طرف وگرنه اخطار نمیگیره 

یا ممکنم هست جفت تون تعلیق بشید

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی کی به شما توهین کرده تو کدوم تاپیک ؟

فکر کنم کاربری پری دریایی بود دقیق یادم نیست اسمش

کلا پست من ببینی سریع ریپ می کنه شایدم داخل این تاپیک باشه 

منتظر ریپ کردنم باشه واسه پاچه گری و توهین  

2728
تو کدوم تاپیک؟ اسکرین داری از حرفاش؟ خودت نباید دهن به دهن شی با طرف وگرنه اخطار نمیگیره  یا ...

حیف اسکرین ندارم

ولی دفع بعد حتما میگیرم ازش

چون می دونم دنبال شکار کردن پست های منه  

البته من یادم نمی مونه والا خیلی به کاربری توجه نمی کنم

2738
بذار شب ساعت کاری نی نی یار شب تگ کن نی نی یار شب خیلی زود میاد

الانم زود میان

همین چند دقیقه پیش دختر لاکچری ۲۰ درخواست لغو کاربری داد ب ی دقیقه نکشید کاربریش لغو شد 

اما من ی بار ۵ ساعت طول کشید تا لغو کاربری بشم

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
تا وقتی وارد تاپیکای خانومانه نشین نظرات نامربوط ندین و درخواست دوستی ندین جای منو که حداقل تنگ نمیک ...

به نظرت برا چی عضو شدن ؟ تاپیک غیرخانومانه ؟

بهتره خودمونو گول نزنیم . اینجا سایت بارداریه

فرض کن یه سری زن نشستن در مورد زایمانو مسائل خانوما صحبت میکنن یه آقام بیاد بشینه بینشون . بعد بگن اگه نظر نمیدی بشین

الانم زود میان همین چند دقیقه پیش دختر لاکچری ۲۰ درخواست لغو کاربری داد ب ی دقیقه نکشید کاربریش لغو ...

باید توی ساعت کاری خودشون باشه وگرنه نمیبینن

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

بهش تذکر دادم

پست توهین فقط با گزارش رسیدگی میشه همیشه گزارش بزنین و مطمئن باشین رسیدگی میشه تگ نکنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
ممنون جالبه ایشون ادعاشم میشد که پارتیش کلفته و مدیرسایت رو میشناسه حتی گفت خودشم ادمین سایته &nbs ...

اون سایت پزشکی رو میگفتن منظورش نی نی سایت نبود

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706