2733
2734

من قبلا تو 23 هفتگی زایمان زودرس داشتم و الان دوباره باردارم و سرکلاژ انجام دادم خواستم بدونم امکان زایمان زودرس با وجود سرکلاژ باز وجود داره؟ 

یا اینکه کیا با سرکلاژ نی نی شون صحیح سالم به دنیا اومد؟ استراحتتون در چه حد بود؟ 

علت زایمان زودرس و نگفتن لهتون

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا همون باز شدن دهانه ی رحمم بوده

خب پس انشالله سرکلاژ کنی میمونه من زیاد اصلاعی در این باره ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2728
داشتیم با سرکلاژ تا هفته ۳۷ مونده 

ببخشید چند هفتگی سرکلاژ میکنن من سابقه سقط تو هفته های اول دارم باید سرکلاژ کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ببخشید چند هفتگی سرکلاژ میکنن من سابقه سقط تو هفته های اول دارم باید سرکلاژ کنم

بستگی داره چرا سقط کرده باشی اگر از کوتاهی دهانه رحم باشه اره سرکلاژ کنی میمونه ولی دلایل دیگه رو نمیدونم 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
بستگی داره چرا سقط کرده باشی اگر از کوتاهی دهانه رحم باشه اره سرکلاژ کنی میمونه ولی دلایل دیگه رو نم ...

آهان ممنونم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40