2733
2734

من ماه اخر همش میخوردم 

چه بدی داره مگه

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کمی عیب نداره درحد رفع هوس....

مگه چی میشه من میخوردم ماه اخر دخترمم سه ماهشه الان

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

منظورت همون شش گوسفند هست ؟ 

بخور عزیزم اشکال نداره   

درضمن جگر قرمز رو به خاطر لاکتولوز زیاد میگن کم بخورید 

اما شش اشکال نداره   واسه بینایی هم فوق العادس  

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 
2738

سه ماه اول اصلل.بعدش ماهی یبارطوری نیست..ویتامین آ جگر زیاده واین خوب نیس براماه های اول که مغزجنین درحال شکل گیریه

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
منظورت همون شش گوسفند هست ؟  بخور عزیزم اشکال نداره    درضمن جگر قرمز رو به خاطر لا ...

کلا جگر بخاطر بالابودن ویتامین A تو بارداری ممنوعه. خدانکرده باعث لب شکری نوزاد میشه

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝
2706