2410
2553
عنوان

به نظرتون رفتارم اشتباهه

113 بازدید | 16 پست

نامزدم دست و دلبازه...مثلا بهش میگم شارژ ندارم 20تومن شارژ میکنه برام و نت ماهانه میخره برام...وکلا تو خریدای دیگ هم همینطوره هردفعه میاد دیدنم کلی خوراکی و هدیه و...

من بهش میگم کمتر خرج کن.چون اولا من فعلا اوضاع مالی بابام خوب نیس ک بخوام براش جبران کنم وهم اینکه ما هنوز عقدنیستیم روم نمیشه اینقد خرج میکنه برام...اشتباهه بهش میگم کمتر خرج کن؟اخه ازیه طرفم میخوام پس اندازکنه یکم...خیلی ولخرجه

الان اینارو بهش نگو  تو ذوقش میخوره وقت بسیاره واسه اینکه مدیریت مالی کنید  

مردا خودشون خیلی با هوشن میفهمه شرایط مالی شما شاید مسائد نباشه دنبال جبران شما نیست ولی احترام و ذوق و شوق تورو میخواد 

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا که اینقدر ولخرجه و هرچی بخوای بهت میده ازش پول بگیر خودت پس انداز کن واسش 

هم عادتش میدی که پول بهت بده واست خرج کنه هم واسش پولاشو جمع می‌کنی و موقع نیاز بهش میدی

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 🙃
2720

آرعه اشتباهه

ببین من نامزد کردم میرفتیم بیرون بهش میگفتم هیچی نخر اونم نمیخرد

ب مرور دیدم واقعا دیگ برام خرج نمیکنه من تا دوماه نامزدیم خودم شارژمو میخریدم چون روم نمیشد

تا اینکه ی بار ک بیرون بودیم برگشت گفت ناهارم ک نمیخوریم چون هله هوله خوردیم با لبخند 

منم موندم چرا حرفمو تکرار میکنه پیش خودم گفتم خودم اینجوری پروش کردم بعد اون بازور ب خرج مینداختمش

اخرشم از کاراش خسته شدم البته مشکلات دیگه ام داشتا ولی آدم بشدت سودجو و سواستفاده کنی بود

نکن بهش نگو اینو بخر یا اون ولی اگه خرید خودش نگو نخر

بزار یاد بگیره زن خرج داره

والا خرجی نمیکننه که هی نگو خرج نکن بد عادت میشه اگه خیلی دست و دل باز بود یه خط ثابت برات میخرید ...

آفرین لایک👍👍👍👍

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2714
والا خرجی نمیکننه که هی نگو خرج نکن بد عادت میشه اگه خیلی دست و دل باز بود یه خط ثابت برات میخرید ...

نه واقعا ولخرجه حالا من خیلی چیزا رو نگفتم ک عده نیان بگن پز زیرپوستی بود و...میترسم بهش بگم بعد کلا دیگ تو زندگی خرجمم نکنه اخه اینجا خیلی شنیدم ولی نمیدونم چه رفتاری درسته

الان اینارو بهش نگو  تو ذوقش میخوره وقت بسیاره واسه اینکه مدیریت مالی کنید   مردا خودشون ...

خجالت میکشم اخه...من تاحالا چیزی براش نخریدم.دست بابام خالیه واقعا شرمنده میشم

نه واقعا ولخرجه حالا من خیلی چیزا رو نگفتم ک عده نیان بگن پز زیرپوستی بود و...میترسم بهش بگم بعد کلا ...

تاوقتی ک خودش واست خرج میکنه نگو نکن کلی ذوق کن بگو مرسی

تامام

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
حالا که اینقدر ولخرجه و هرچی بخوای بهت میده ازش پول بگیر خودت پس انداز کن واسش  هم عادتش میدی ...

روم نمیشه اصن پول بکیرم ک...البته روش خوبیه بعدها تو زندگی همین کارو میکنم ممنون عزیزم

آرعه اشتباهه ببین من نامزد کردم میرفتیم بیرون بهش میگفتم هیچی نخر اونم نمیخرد ب مرور دیدم واقعا دی ...

اره راس میگی...تاالانم اشتباه کردم هی گفتم نمیخواد نمیخواد...

2706