2726
عنوان

دست پختم خیلی بدشده 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 52 پست
خب یکم بیشتربگو

عجله ای غذا درست میکنی؟؟؟

با حوصله درست کن

کافیه یک ذره عشق و ذوق چاشنی غذات کنی

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آشپزی رو دوست دارم 

میخوام طعم های جدید درست کنم.

و اینکه دوست دارم خانوادم از غذا لذت ببرن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728

وووای من نمیدونم چرا مرغ اب پز درست میکنم مزه سیرابی میگیره خیلیم روی اشپزی حساسمو حوصله به خرج میدمو علاقه دارم به این کار ولی مرغای اب پزم مزه سیرابی میده نوعای دیگش خوب میشه😁😁😁

اره دیربیدارمیشم میرم سراغش

همون دیگه نمیذاری جا بیوفته... ناهرتو... مثلا خورشتهارو که باید بذاشون وقت بذاری رو شب قبل درست کن.... هروقت خواستی بخوابی خاموش کن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
منم دوس دارم ولی اونطورکه میخوام نیستش

روش های مختلف امتحان کن 

دستور ها رو دستکاری کن 

من مثلا مرغ رو نزدیک ۱۰ تا ۲۰ مدل درست میکنم.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
وووای من نمیدونم چرا مرغ اب پز درست میکنم مزه سیرابی میگیره خیلیم روی اشپزی حساسمو حوصله به خرج میدم ...

والا من ماکارونی وقیمه اینا عالی میپزم مرغم میشه خوروش وحشت

وووای من نمیدونم چرا مرغ اب پز درست میکنم مزه سیرابی میگیره خیلیم روی اشپزی حساسمو حوصله به خرج میدم ...

پیاز و زردچوبه و نمک رو اول بریز 

آب رو کم بریز

بچه ها رو قیمه کمی گلاب بریزیم خوش طعمش میکنه؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

پیاز زیاد بریز توی مرغت پیازا رو هم سرخ کن کمی بعد مرغ رو بنداز توش یکم باهاشون به همراه ادویه پودر انبه و پودر پاپریکا و فلفل سیاه و نمک بزن بهش با یک حبه سیر خورد کن توش که بوی زحم نده بعد یک استکان هم آب بریز توش درشو بذار زیرشو کم کن یکم نیم پز شن بعدش که آبش بخار شد تفت بده مرغا رو یکم سرخشون کن رب اضافه کن و تفتش بده اگه دوست داشتی آلوچه ملس اگه دارین بنداز توش خیلی خوشمزه میشه بعد آب بریز روشو سرشو بذار و روی شعله ملایم بذارش تا آبش کامل بپزه و کمی غلیظ بشه و آبکی نباشه

بچه ها رو قیمه کمی گلاب بریزیم خوش طعمش میکنه؟ 

نه من دوست ندارم.

2706