2737
2734

دکتر برام قرص نیتروفورانتوئین نوشته هر۶ساعت اما حالم بد میشه صبح هم بالا اوردم.بچه هم شیر میدم.چیکارکنم؟میشه ۱۲ساعت یکبار بخورم 

برا عفونت حالا هر نوع عفونت دستگاه تناسلی لاکتوفم بخور عالیه هر ۱۲ ساعت تا دو ماه چون حاوی پروبیوتیک ینی باکتری های مفید و بدن خانم ها نیاز به این باکتری های مفید  داره حتی اگه عفونت هم نداری بعضی وقتا بخوری هیچ ضرری نداره و خیلی ام‌مفید برای بدن

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
لاکتفوم چیه؟

قرص لاکتوفم 

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
یعنی عوض کرد؟ خب همون اول سفکسیم مینوشت. الان تهوع نداری؟ چندساعت یکبار میخوری؟

برا چند ماه پیشه عزیزم

هر12 ساعت یکی بود فکر کنم یادم نیست

دوتا بیشتر نتونستم بخورم، اینو دکتر زنان داده بود

رفتم دکتر اورولوژی. سفیکسیم داد

بله عزیز دکتر گفت شن کلیه هم داری بعد ادرار خون دیدم، ترشح و... هم داشتم کمی. بعد بدن درد، لرز

به منم دکتر گفت کریستال داره کلیه هات یعنی همون شن؟

بعد شما فقط قرص سفکسیم خوردی خوب شدی؟

2706