2726

والا من که به هر بن بستی تو زندگیم خوردم  با پول حل میشد  

این که میگن پول حلال مشکل نیست چرته واقعا    

مثلا من کاملا راضیم تو استخر خونه م در حالی که اسکانس های صددلاریم رو میشمارم غصه بخولم  

(کاری به مریضیای لاعلاج که ممکنه برای هر دو قشر پولدار و بی پول اتفاق بیفته ندارما!!!! اچه بسا پول باشه میتونی از بهترین امکانات استفاده کنی لاقل خیالت جمعه که چیزی کم نذاشتی! بقیه ش دست خداست)

عرزشی جماعت تو تاپیکم اظهارنظر نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اه از دست ددیم نمیذاره شبها که میرم پارتی بمونم😀

این سرویس بلریانم دلمو زد دادم به دوستم مامانم عصبانی شد

گفت یکی از ماشینهامو که فراریه وعاشقشمو ازم میگیره

حالا حق ندارم خودمو بکشم😭😭😭

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

مهمونی که دارم باید بهترین حالت برگزار بشه 

لباسی که خوشم اومده سفارش بدم 

خدمتکارم مریض شده کارهام مونده 

رنگ ماشینم دیگه دلمو زده باید عوض کنم 

درضمن چقدر غصه میخورم بچه های کار میبینم ولی بعد یه دقیقه فراموششون می‌کنم 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

میدونی من اتفاقا خیلی ها میشناسم که افسردگی هم دارن

حالا پولدار عجیب غریب نیستن ولی مطلق مشکل مالی ندارن

کلا آدمها دنبال یه موضوع میگردن واسه غصه خوردن

خیلی ها هم پول ندارن ولی غصه هم نمیخورن

نمی گم پول بده  خیلی هم خوبه ولی غصه خوردن ربطی به پول نداره

وقتی ارایشگر شخصیم میاد خونمون و ناخنامو داره مانیکور میکنه همیشه به این فکر میکنم جاریم چی داره میگه پشت سرم؟

یسسسس

آی ام پولداااار

ولی جاری که پولدار و فقیر نمیشناااسه

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

بنظرتون لباس صورتی گیپور دار و سنگ کاری شدمو بپوشم برای پارتی امشب

یا اون لباس عروس 3 میلیاردی رو؟ هشتگ دغدغه های من پولدار :////

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

از اشناهای ما هستن خیلی پولدار ومتین وباوقارن خانومه وآقاعه تحصیلات بالا دارن یه مدت میرن کاندا یه مدت ایرانن عروسیشون که رفتیم خوشگل ترین عروس بود از بس خوشگله

ول متاسفانه دوتا بچه ی عقب افتاده دارن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

عذاب وجدان زیاد

دلخوشی 

اسایش 

چیزیکه معمولا بین پولدارا کمتر چون فکر اموال و دارایی زیاد آسایش رو میگیره

کسیکه هیچی نداره چه فرقی میکنه فلان چیز چقدر گرون شده ولی کسیکخ کلی پول داره میگه اهههه فلان حرکت نزدم دوستم اونکارو کرد خونش شد دوتا مثلا مدیر خودم میلیاردر توبورس حدوو 4میلیارد ضرر کرد پس فکرش به نسبت کیسیکه 2 میلیون صرر کرده بیشتر یه رفت مسافرت بخاطر اینکه کلی کار داره و نمیتونه رهاش کنه زن و بچه رو ول کرد رفت ماموریت!

یا همین مدیرم ادمهای زیادی اخراج کرده یا حق های زبادی خورده مطمنا عذاب وجدان للان نه ولی وقتی پیرتر بشه گریبانگیر میشه و فزصت جبران نداره! هرچی بالاتر بری مسولیت بیشتر خواهد داشت! این عذاب وجدان!یه همسایه داشتیم وصع مالی خوبی نداشتن ولی زن وشوهر اینقدر باهم خوب بودن سوار موتور مرده میشدن با خوشحالی میرفتن پیک نیک حالا مرد دکتر داریم تو فامیل اینقدر از خانواده و زن بچه اس زدس خونه رفتنش نمیاد تا شب دیر وفت مطب میمونه اینا همش مثال و نمونه اس و ممکنه پولدارهایی باشه ک همچین مشکلات رو نداشته باشن و تو رفاه و اسایش و ارامس کامل زندگی کنن

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  
2706