2726
عنوان

چطوری میشه واتسپ طرف رو هک کرد؟

210 بازدید | 24 پست

گیخوام واتسپ شوهرمو برای خودم بریزم.باید شماره اونو وارد گوشیم کنم درسته؟وهر نکته دیگم داره بگین.بعد اون ازکدوم قسمت میتونه متوجه شه که کسی هک کردشی؟؟

نمیشه عزیز

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چجوری به منم بگو 

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....

هك نميدونم ميشه يا نه ولي واتس اپ وب ميشه، من با لپ تاپ به واتس اپ گوشيم وصل ميشم فقط بايد گوشي كنارت باشه يه لحظه كه بگيريش رو صفحه لپتاپ 

بعدش يه مدت بگذره نوتيفيكيشن ميده به گوشي كه اين دستگاه وصل شده

اگر اینکارو کنی میفهمه، چون واتس اپ از روی گوشیه خودش بسته میشه

میتونی تو لپ تاپ نسخه ی وب رو دانلود کنی و بعد با استفاده کد گوشی همسرت وصل بشی

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
واتساپ این امکان نداره وقتی شما رو گوشی خودت نصب کنی مال همسرت خارج میشه....فقط میتونی نسخه وبشو است ...

چرا دیگه نصب کنه شماره شوهرشو بزنه برا شوهرش کد تایید میاد بزنه همه پیاماش میاد

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
2706