2726
عنوان

اشپل ماهی🤦‍♀️🙏

5788 بازدید | 41 پست

من ماهی گرفتم اشپلش مونده 

چجوری درست کنم؟اصلا خوشمزه میشه؟شمالیها بیاین وسط😀

اشپل قزل الاعه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشپل کجاشه؟

تخمش

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
قزل به درد نمیخوره. سالمون و سفید خوبه. ما برا قزل نمیخوریم 

واسه سالمون رو دیروز ریختم رفت حیف نمیدونستم

عزیزم شمالیا فقط و فقط اشپل ماهی سفید رو میخورن. کنار ماهی یا همونجور که تو شکمشه سرخ میکنن.

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...
واسه سالمون رو دیروز ریختم رفت حیف نمیدونستم

خیلی خوشمزه ست برا قزل آلا هم خیلی خوبه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
خیلی خوشمزه ست برا قزل آلا هم خیلی خوبه

فروشنده هه گفته خوشمزه اس مقویه

چجوری درست میکنید؟

تخمش

بهش خاویار هم میگن

سرخ کن مثل ماهی خیلی خوشمزه میشه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

من برا قرل آلا رو چند بار درست کردم 

تو روغن کمی سرخ کن و بهش تخم مرغ و ادویه بزن 

میتونی پیار رنده شده و سیر هم بزنی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
مال سالمون نارنجیه، درشت تر هم هست. اونو میشه کوکو اشپل درست کنی. از همه بهتر مال ماهی سفیده

کوکو یعنی تخم مرع بزنم وادویه فقط

بعد باید اشپلهارو چجوری بشورم؟

2706