2726
اره گلم درسته یاد میگیریم منظور بدی نداشتنم اینکه کلا اهمیت نمیدن منظورمه

بله خیلی ها اهمیت نمیدن الان من ترم یک دانشگاه هستم اکثر بچه ها چیزی نمی خونن فقط از من و  دو نفر دیگه تمرین میگرین

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بقیه حضوری نیست؟؟؟؟ 🤔🤔 خوشحال و شاد خاندانم قدر دنیا رو می دانم😂😂😂 بیچاره داداشم 😊😊😊

بههه 😂😂😂😂😂

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
2728
دانشگاه که مجازیه من دانشجوام یاد گیریم با حضوری فرقی نکرده

وای خوش به حالت

من که هیچی یاد نمی گیرم انقد استادا بد دارن درس میدن و امتحاناشون بدجوره

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
بههه 😂😂😂😂😂

😂😂😂💃💃💃💃

از کی بود دوست داشتم آتیش گرفتن داداشم رو ببینم 😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
خاهری شرایطم سخته ها ولی در کل ت ایران ب نظرتون چیزی یاد میگیرن؟همش میخوان ی مدرک بگیرن ک اخرش ب درد ...

آره

کلی چیز یاد میدن تو دانشگاه😂😂

ولی مهندسیا واقعا مجازیش مزخرفه چون ما کلی واحد آزمایشگاه داریم که داره سمبل میشه

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
بههه 😂😂😂😂😂

بهههه خانم meeee

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
من خودم خیلیییییی میخونم یکسره سرم تو کتابه

رشتت چیه؟

بههه 😂😂😂😂😂

اهههه در همه جا😂😂

2706