2733
2734

مثلا بده بخورم.بریم بده من غذا اینا نمیگه؟

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اره عزیزم عادیه بوده تا سه چهار سالگی کم کم کامل حرف زده 

همین که دو سه کلمه میگه یعنی می تونه 

زیاد بزاش حرف بزن و قصه بگو 

اگه میخوای خیالت راحت شه دکتر ببر 

میشه برای ازدواج منو عشقم ی صلوات بدید 💗
داداشم تا ۷ سالگی درست حرف نمیزد  الان یه زبون داره ماشالله

تو رو خدا راست میگی .دختر منم تا 2 و نیم سالگی هیچی نمیگفت.الان 4 سالونیمشه.بازم یکم شکسته حرف میزنه با مکث روان نیست.داداش تو چطوری ر بود؟ 

2738
تو رو خدا راست میگی .دختر منم تا 2 و نیم سالگی هیچی نمیگفت.الان 4 سالونیمشه.بازم یکم شکسته حرف میزنه ...

داداشممم میگم ک خییییلی کم حرف میزد ولی بعدش یکی از اقوام فوت کردن بردیمش بچه و اینا ک دید رفت باهاشون چند روزی ک بازی کردن اصلا زبونش باز شد چیزاییی خیلی جدید میگف و همینطور دیگ درست شد

گلم تا 3 سالگی هیجی نمیگفت؟

پسر من تا سه سال و نیم هیچ نمیگف در حد هفت کلمه مامان و بابا و پارک و ...

الان پنج سالشه و خوب حرف میزنه جمله کامل .الانم حروف الفبا رو دارم یادش میدم هشت تایی رو یاد گرفته فعلا

دختر منم الان دیگه سه سالشه کم کم داره شروع میکنه به حرف زدن ولی حرفای خودمونو کامل متوجه میشه تا چند ماه پیش هررررچیزی که میخواست فقط جیغ نیزد اونم جیغ پرده گوش پاره کن

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من                                                   دل من داند و من دانم و دل داندو من

اگه در حد چند کلمه صحبت میکنه و یا میتونه حرفای خودتونو متوجه بشه به نظرم جای نگرانی نیست

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من                                                   دل من داند و من دانم و دل داندو من
2706