2410
2553
عنوان

شوهرم بهم گفت تو فقط یه زنی

463 بازدید | 31 پست

همش سرش تو گوشیه ازم قایمش میکنه قفلش میکنه یه برنامه داره به اسم نزدیکا حذفش میکنه وقتی گوشیشو ازش میخوام بعد دوباره نصبش میکنه میره استوری دخترایی که فالو کرده رو میبینه مینویسه جووووون😘بعدم میگم چرا اینطور میکنی میگ تو حساسی من شوخی کردم داره دیوونم میکنه دوس دارم جدا بشم اما امان از حرف مردم با خواهرش دعوامون شد اثلا پشتم نبود هیچ جا پشتم نیست میگم طلاقم بده میگه دوست دارم طلاق چیه پسرم گریه میکنه اثلا نمیاد بگیرتش همش به هم میریزه همه جارو شلخته است سه هفته شهرستان بودم خونه رو گند زده بود همه جا کپک زده بود الان رفت حموم اومد بیرون گفتم موهای داخل بینیتو قیچی نکنی جلو میز آرایش برو حموم میگه به تو چه اینجا خونه منه گفتم پس من چیکاره ام میگه تو فقط یه زنی

فک کرده کلفت گیر آورده 

عجباااا

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فق جووووون گفتنش 

ببخشید نریدی دهنش؟ 

کثافتع 

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2720
2714

سه هفته شوهرتوتنهاگذاشتی رفتی شهرستان 🥴من یه شبم شوهرموتنهانمیزارم عزیزم .

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏
سه هفته شوهرتوتنهاگذاشتی رفتی شهرستان 🥴من یه شبم شوهرموتنهانمیزارم عزیزم .

گلم هفت ماهه خانواده مو ندیده بودم من شهر دورم اینم نگفت نرو خودشم راضی بودگفت من نمیام خودت برو

2706