2726

سلام بچها.کسی بوده؟؟؟؟ من قبل از سرکلاژ ۴۵تو سنو ان تی بعد از سرکلاژ۳۸و توی سنو انومالی ۲۷ الان استراحت مطلقم .چون دیدم خیلیا گفته بودن با استراحت مطلق سرویکسشون بالا رفته میخوام ببینم با سرکلاژم و استراحت مطلق بازم بالامیره؟کسی بوده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرکلاژ کنی دیگه طولش مهم نیس من کردم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2728
نه مهمه . یوقت بیاد پایین خدانکرده خیلی بده 😢

عزیزم میگم من سرکلاژ کردم الانم بچم دنیا اومده ۱۵ماهشه

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
شما استراحت مطلقی؟

من دوسال پیش سرکلاژ کردم و استراحت معمولی مطلق ن کارای خونمو کامل کردم

عه بسلامتی عزیزم.چکار کردی تااخر بارداری بسلامتی پیش رفت؟تیر کشیدن زیر شکم و واژنم داشتی؟

اره طبیعیه منم طولش ۱۲هفته شد۲۷ک سرکلاژ کردم شما الان چ هفته ای سرکلاژ کردی؟من ظرف میشستم غذا میپختم فقط پیاده روی نمیکردم

من دوسال پیش سرکلاژ کردم و استراحت معمولی مطلق ن کارای خونمو کامل کردم

چه خوب.اخه من بچه قبلی سرکلاژ شدم بازم خونریزی کردم هفته ۱۹ و سقطش کردن گفتن بچت پایینه دهانه رحمت بازشده

الان ۱۹ هفته ام خدا بخواد

بسلامتی پس شما کامل استراحت کن

جدی؟؟؟؟ وای خدا .راس میگی؟ چکارکردی بالا رف؟

اره بابا نگران نباش، من چون افت فشار خیلی شدید و تهوع شدید داشتم اصلا از جام تکون نمیخوردم، بلند میشدم حالم بد میشد، همیشه دراز کشیده بودم واسه همین رفت بالا

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙