2726

سلام به همه چه کسایی که باردارند و چه اونایی که قصد بارداری دارن. وظیفه خودم میدونم به عنوان یک زن تجربه خودم رو در مورد مدت زمانی که در بخش صورتی بیمارستان ارمان بستری کنم در اختیارتون قرار بدم تا شما رو از انچه در بیمارستان اتفاق افتاد اگاه کنم. باشد که شما نیز این اطلاعات رو دراختیار اطرافیانتون قرار بدید و اطلاع رسانی لازم انجام بشه.

من از طریق ای وی اف باردارم و الان تو سی و دو هفته هستم. به دلیل اینکه سنم بالاست و قند و دیابت بارداری دارم احتمال زایمان زودرس در من وجود دارد. بنابه توصیه پزشکم بایستی امپول بتامتازون تزریق میکردم تا ریه بچه ها تکمیل بشه. از انجایی که کورتون قند و بسیار بالا میبره من در بیمارستان بستری شدم تا تحت مراقبت قرار بگیرم. درب اصلی بیمارستان به خاطر کرونا بسته بود و بایستی از درب اورژانس وارد میشدیم. وقتی وارد اورژانس شدیم هیچ نگهبانی نگفت که اصلا شما برای چی اومدید حتی یه غربالگری ساده انجام نشد بعنی اصلا کسی نبود. از یه خدماتی پرسیدیم پذیرش بستری کجاست که گفت باید برید طبقه همکف. یعنی یه تابلوی راهنما وجود نداشت. بالاخره رفتیم اسانسور و پیدا کردیم. یکیش که فقط متعلق به بیمار بود و یک ربع تمام طول کشید تا اون یکی اومد. منم که وزنم سنگین کمرم داشت میشکست. حتی یه صندلی نبود بشینم. رفتیم همکف و قسمت پذیرش بستری، تو اوج شیوع کرونا ادم ها تو هم میلولیدن. هیچ کس مراعات نمیکرد. بعد از یه ربع رفتیم طبقه دوم، بهم گفتن لباست و عوض کن. تو کیفی که به من داده بودن یه جفت کفش بچه گونه بود و یه دست گان جراحی. رفتم استیشن پرستارا بهشون گفتم که من لباس ندارم. گفتن همون گان و بپوش. حالا از اونا اصرار و ار من انکار که بابا من جراحی ندارم چرا باید گان بپوشم. تا منقاعدشون کردم که من برای تحت نظر بودن بستری شدم. یه پیراهن کوتاه به من دادن بدون شاوار و روسری. پوشیدم و امپول و به من تزریق کردن. اما دریغ از اینکه کسی از من فشاری بگیره به قندم چک بشه. (پایان بخش اول)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه عزیرم من هم نیکان هم گاندی هم بهمن طول بارداری بستری شدم هیچکدوم اینکارو نکردن

من زایمان اولم بهمن بود،سه ماه اخر هر هفته چک میشدم تا میرسیدم بلوک توی اتاق سمت راستی اور فشارم رو میگرفت و ضربان قلب بچه رو چک میکرد..دیگه خودم عادت کرده بودم میرفتم میشستم اماده میشدم.تازه من مشکل فشار و اینا نداشنم ولی روتینشون این بود.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
شما بی نهایییت حساسی  بعضیا فکر می کنن چون قراره ببمارستان خصوصی پول بدن باید در حده ارباب باه ...

عزیزم از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی اش میخوری. پس با توجه به مبلغی که دریلفت میکنن باید خدمات ارایه بدن. در ضمن من خودم جز کادر درمانم و خوب میدونم کجا از زیرکار در میرن و کجا خدمت رسانی میکنن

برای منو حتی یکیارم چک نکردن  فقط دکتر پایین تو کلینیک چک می کرد

چقدر بی مسئولیت بودن! بیکار نبودیم که میریم اونجا ،باید کامل چک کنن شرایط رو.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

سلام فرمایش خانم درسته تو این بیمارستان کسی به کسی نیست معلوم نیست چه خبر توش. یه آزمایش فوق اورژانسی را با نامه دکتر فوق تخصص به آزمایشگاه شبانه روزیش دادم بعد ۸روز زنگ زدم میگم پس چی شد میگه پنج شنبه است  باید تا شنبه منتظر باشید میگم مگه شبانه روزی نیست برگشتن میگن میخواستی نیاری

عزیزم از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی اش میخوری. پس با توجه به مبلغی که دریلفت میکنن باید خدمات ارایه ب ...

عزمزم من قراره تو ارمان جراحی لیپوابدو انجام بدن، میشه وجدانا بهم راهنمایی بدی که جای مطمئنی هست،تیم جراحی موفق و فضای تمیز و رسیدگی مناسب داره،گیج شدم به خدا