2733
2734

دوباره گذاشتم برای کسایی که نخوندند.

بیست و پنج سالمه.

اینقدر تاپیک زدم در مورد اخلاقم که حالم بهم میخوره دوباره بنویسم.

اما در یک کلام بگم مقصر خودم و خانواده ام هستیم اجتماعی نیستیم اصلاااا دوست صمیمی ندارم اداب معاشرت صفر.

دانشگاه رفتم خوابگاه رفتم ابروم جلو همه رفت از ندونستن خیلی چیزا که برای بقیه عادیه اما چون من تو جمع ها نبودم هیچی حالیم نیست.

ظاهر سااده و خیلی ارومم.

قدم خیلی بلنده 178 و خیییلی تیکه و کنایه شنیدم از قدم .

نمیدونم چه غلطی بکنم اصلا جذاب نیستم کسل کننده ام ادم نچسبیم.

پارسال دی ماه دانشگام تموم شد هنوز برای تسویه حساب نرفتم ازمون اموزش و پرورش هم که میگند دیگه قرار نیست بزارند. دارم کلاس ارایشگری میرم اما تا درست و حسابی یاد بگیرم و برای خودم سالن بزنم طول میکشه.

میگم تا الان کدوم گوری بودم پنج سال خوابگاه بودم تو زندان. مادرم میگه بشین قران بخون شاید فرجی شد .

از فردا میخام بخونم اما نمیدونم چون اصلاااا اعتقاد ندارم به این جور ختم ها چون وقتی در اجتماع نیستی و کلا دور و برت موردی نیست اخه ادم صب تا شب یه گوشه بشینه قران بخونه چه فایده داره؟؟!!!!

خواستم دردو دل کنم. اخه کجا برم کسی نیست  مادرم تو دلش چیزی نیست غصمو میخوره خودش ناراحته  مادرم همسنم بود سرکار میرفت و هم ازدواج کرده بود.

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

فقط روابط اجتماعیتو ببر بالا بعدشم مجردی راحت تره دختر 

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا وقتی اینقدر خودتو می کوبی چیزی درست نمیشه

دست از چکش زدن به روح و روانت بردار خودتو تحویل بگیر اونوقت می بینی چقدر بهتر میشه

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
2731

چرا فکر می کنی بابد شوهر کنی تا فرجی بشی؟؟؟ 

مامان منم همیشه بمن می گفت کی تو رو‌می گیره به شوخی 

ولی من یکم ناراحت میشدم خدا خواست و‌من یه ازدواج خیلی موفق کردم‌ از تمامه دخترای فامیل بهتر و افتاد سر زبونا 

خدا به دلای شکسته خیلی بها میده

همون آرایشگری رو ادامه بده تخصصی.شوهر کیلو چند....بعدشم کارت راه میفته....اینقد خاسگار بیاد.عجلخ هم نکن

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

سایت همسریابی برو ولی خیلی پ پ نباش ک سرت کلاه بذارن یکی دو بار ببینشون اومدن خواستگاری نیومدن خواستن کشش بدن بیخیال شو.

من از تو سایت ازدواج کردم البته از ۱۴ سالگی خواستگار داشتم ولی اونی ک میخواستم نبودن

شوهر الانم هم درسته از سایت بود ولی از اقوام دورن مادرامون باهم همکار بودن خانه هامون پنج دقیقه بیشتر فاصلش نیست

ولی چون مثل تو توی خلوت بودیم و روابط اجتماعی من خیلی نداشتم به غیر دانشگاه نمیشد ازدواج کنم تا اینکه اوکی شد

چرا فکر می کنی بابد شوهر کنی تا فرجی بشی؟؟؟  مامان منم همیشه بمن می گفت کی تو رو‌می گیره به شو ...

منم دلم شکست از همه ظزف پس زده شدم بااینکه خوب بودم فقط مشکل ازثی داشتم خاستگارس ندارم 

یعنی کی قراره یه دلم نگاه کنه به دل شما چندسالگی نگاه کرد😔من منتظر یه نشونم که هیچی نمیده ولی کافیه بگم خدایا اگه این قسمتم نیست ازقسمتم حذفش کن سریع خدا طرفو اززندگیم میندازه بیرون

عزیزم منم قبلا مث همش میگفتم کی ازدواج میکن م تو بودم همسن توام دارم ارشد میخونم مجردم اصلا دیگه توفکرش نیسم واگذار کردم به سرنوشت شد شد نشد نشد ولش کن والا   بالاخره یا ازدواج میکنیم یا نه سعی کن از زمان حالت لذت ببری یهو از جایی که فکرشم نمیکنی بهترین ها میشه والاااا...من هرروز برای خودم آهنگ میزارم زبان میخونم لذت میبرم با اینکارا بنظرم از شوهرکردن بهتره راححترم هسم والاااا

2706