2733
2734
خیلی مسخره بود طرز کشتنش، مثلا که جی یه بنز رو له کنن! که اونو بکشن! خوب واسه اینا که کاری نداشت کشت ...

نیما مثلا خواست ضربه‌شصت نشون بده

خواست بگه من اینجوری خفن هستم،یه طوری میکشم که به عقل هیچکس تا به‌حال نرسیده باشه😐

من فجیع‌ترین قتل‌هارو توسط داعش دیده بودم😂اما این دیگه نوبر بود

بنز که واسه امثال نیما در حکمِ پرایدِ😂

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین همون قسمت نیکی کریمی میاد دنبالش ک میفته توتله و میکشنش؟ 

بلی

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2731
2738
نیما مثلا خواست ضربه‌شصت نشون بده خواست بگه من اینجوری خفن هستم،یه طوری میکشم که به عقل هیچکس تا به ...

میدونم عزیزم بنز برای اونا چیزی نیست، منظورم اینه که اصلا نیازی به این کار نبود، مخصوصا که ماشین رو هدیه داده بود به تینا، در واقع یه قصد دیگه ای از این کار داشته، 

اره والا قوه تخیل جنایت نویسنده  تحسین داره😂😂😂😂

خداوکیلی به عقل هیچکس تاحالا نرسیده بود همچین قتلی😐

2706