2737
2739
عنوان

سرموبکوبم به دیوار

67 بازدید | 5 پست

یه زمانی من مدرسه میرفتم وروزی هزارمامانم بهم میداد،چون حیاطمون هم باپدربزرگم اینایکی بودمن ازاونم خداحافظی میکردم واونم میگف پول داری؟منم میگفتم نه اونم هزاربهم میداد،واسه مادربزرگم امر هاشواجرامیکردم وبجای خوردنی ازش پول میگرفتم،عمومم شغل سختی داشت وهمیشه میگفت اذیت نکن وپشه های اطرافموبکش تاراحت بخوابم واون پول نمیدادولی خودم ازتوماشینش برمیداشتم ومیگفتم برااینکه دخترخوبی بودم،خلاصه هرچی فکرش میکنم میبینم من ماهی ۷۰تومن روداشتم،حالا طلاگرمی چندبوده؟؟؟ ۲۰تومن،بلکم کمتر...دلم میخواد سرموبکوبم ب دیوار!!!حالامن بچه بودم عقلم نمیرسید گ،خانواده چرا برام کاری نمیکردن؟والا ماهی ۴گرم ازپول خودم میخریدن یه گرم ازپول خودشون حالا صاحب یه کیلو طلابودم. پاک افسرده شدم یادم افتاد .... 

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا مامان عزیزاینده نگرم یه حسابم توبانک کشاورزی برام بازکرده بوده توبچگیم به مبلغ پنج هزارتومن.که کلی طلا میشده...   چندروز پیش تویه کیف کهنه دفترچشو پیداکردم،میخواستم تشنج کنم بخدا

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
2728
ای بابا به چه چیزا فکر میکنی گذشته ها گذشته .الانو بچسب هرچی پول داری طلا بگیر ده سال دیگه شد گرمی د ...

خخخ مشکل اینجاس الان دیگه پول ندارم