2733
2734
عنوان

معجزه خدا رو دیدم امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 3954 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من حرفم اینه که آدم در هر شرایطی باید به خودش متکی با شه نه هیچ کس دیگه ای چون نه همیشه مرد بالا سرش ...

دخترای مجرد تو ایران زیاد اجازه داشتن استقلال رو ندارن ک بخوان مستقل شن و ب خودشون متکی شن....من دختر دیدم فقط می‌خواسته ازدواج کنه شرایط طرف هم براش مهم نبوده حتی میگف ازدواج کنم  خوبه بعدش طلاق بگیرم ولی دیگ بعد اون میتونم مستقل باشم ....تو ایران زیاد اوکی نیس اوضاع دخترای مجرد

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
شما که خواستگار دارین تو تاپیکهاتون گفتین  چرا مادرتون اجازه ازدواج به شما و خواهرتون نمیده و ...

عزیزم مامانم فقط تنها نیس ولی بیشترین تاثیر رو داره کاری میکنن که اول خواهر بزرگم ازدواج کنه مثلا خواستگار زنگ بزنه رد می کنه چون همه خواستگارام هم سنتی میان اهل دوستی هم نیستم گاهی خواستگارها اگه خیلی خوب باشن به اصرارم مامان اجازه بده بیان ولی تو تحقیقات یا تو خود جلسه برادرم  یا حرف یا رفتار نادرستی داره یا تحقیقات میگن بی اخلاقه همه با اینکه منو می پسندن اما میرن بر نمی گردن مگر فامیل واشناها که بازم خانواده مخالفن

2728
دخترای مجرد تو ایران زیاد اجازه داشتن استقلال رو ندارن ک بخوان مستقل شن و ب خودشون متکی شن....من دخت ...

نمیدونم کجا رو میگی اینجایی که من زندگی میکنم اکثر دخترا استقلال مالی دارن همین کافیه حتما که نمیخواد مجردی زندگی کنن، همه دارن تحصیل میکنن و کار میکنن کی میاد میگه حق نداری درس بخونی یا کار کنی؟

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
نمیدونم کجا رو میگی اینجایی که من زندگی میکنم اکثر دخترا استقلال مالی دارن همین کافیه حتما که نمیخوا ...

کدوم شهری؟

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
عزیزم مامانم فقط تنها نیس ولی بیشترین تاثیر رو داره کاری میکنن که اول خواهر بزرگم ازدواج کنه مثلا خو ...

از برادرتون بد میگن یا از شما

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه
2738
کدوم شهری؟

شیراز، البته ربطی نداره تو دانشگاه پر دخترایی هس که از شهرستانای خیلی کوچیک اومدن دارن تحصیل میکنن که کار کنن و رو پای خودشون باشن ،همه چیز به طرز فکر خود آدم ربط داره نه وضعیت جغرافیایی

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
عزیزم خواهرم ۴۰سالشه من ۳۵ جسمی روحی اجتماعی تحت فشاریم

سوره مریم را بر آب بخون باهاش غسل کنید ،سوره مریم بنویسید بیرون ک میرید یا کسی میاد خونه سنجاق کن زیر روسری یا مقنعه ات.سوره کهف را بنویس بزار داخل خونه اگه تونستی چله کهف بگیر برازی ازدواج عالیه.اگه فکر میکنی براتون سحر و جادو کردن سوره بقره درستش میکنه.۱۴ صلوات هدیه برای ازدواجتون

شیراز، البته ربطی نداره تو دانشگاه پر دخترایی هس که از شهرستانای خیلی کوچیک اومدن دارن تحصیل میکنن ک ...

همه چیزی خانواده آدم ربط داره دقیقا

عزیزم خواهرم ۴۰سالشه من ۳۵ جسمی روحی اجتماعی تحت فشاریم

خودتون بایددست به کاربشین یکم تواجتماع باشین برین بیایین باشگاه برین به ظاهرتون خیلی برسین که کسی ببینتون ان شاالله بختتون بازمیشه همسایمون تو38سالگی ازدواج کردولی همیشه مثل دخترای 20ساله به خودش میرسیدتومغازه که کارمیکردپسره دیدش موبایل فروش بوددوس شدن بعدازدواج کردن

همه چیزی خانواده آدم ربط داره دقیقا

یه جاهایی هم باید جلو خانواده ایستاد 

2706