2733
2734

چن روز پیش سر ی بحث کوچولو از من ناراحت شد من درمورد پسر عموش حرف زدم گفتم اون زیرکه گولت میزنه حرفاتو پیشش نگو ساده نباش (اخه چن وقت پیش متوجه شدم شوهرم همه چی زندگیمونو دعواهامونو برا اون گفته بود و اونم برا خانومش و خودشم خیلی مشکل دارن ولی پیش شوهرم نگفته بود)حالاشوهرم قهر کرد گفت توپسرعمومو زرنگ میبینی چون خونه و ماشین داره وکلی بهم بی احترامی کرد من جوابش ندادم ناهار اوردم نخورد ورفت تو اتاق تادوشب ..من کمابیش حرف زدم باهاش بازم الان پیام دادم بهش ج نمیده خیلی خستم کرده بنظرتون با همچین مردی چجور برخورد کنم ؟بزارم ب قهرش ادامه بده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعضی شوهرها آخه چرا اینقدر لوس شدن

آخ آدمو دیوانه میکنن بخدا من عادی شده تقریبا برام ولی خب برای رابطم زندگیم ناراحتم وگرنه میزارم انقد قهر کنه خودش از من بیشتر اذیت میشه مثلا ی روز کامل غذا نمیخوره یا تو اتاق حبسه

2738
اوایل پیام میدادم  الان دو بار میزنگم ج نداد میگم حالت خوب شد زنگ بزن ما عقدیم تو چیکار میکن ...

منم جوابشو نمیدم ب کارام ادامه میدم غذا میارم براش میگم بیا میگه نمیخورم منم دیگه کاریش ندارم و جامو جدا نمیکنم عادی برخورد میکنم اما اون میره تو اتاق تا اینکه من پیش قدم بشم آشتی کنه ..پیش قدم نشم ادامه داره تا ده روزم وجلو همه بروز میده تصمیم گرفتم دیگه پیش قدم نشم خودش از کاراش خسته بشه 

منم جوابشو نمیدم ب کارام ادامه میدم غذا میارم براش میگم بیا میگه نمیخورم منم دیگه کاریش ندارم و جامو ...

همونطوری عادی باشی بهتره به نظرم

قربون صدقشم نرو

شاد باش تو اون دوره که قهره

خیلی زجر کشیدم.. انرژی بفرستید برام🥺🌹
آخ آدمو دیوانه میکنن بخدا من عادی شده تقریبا برام ولی خب برای رابطم زندگیم ناراحتم وگرنه میزارم انقد ...

توهم اینقد به خودت برس خوشگل کن و کمی بی خیال باش بعد خودش می آد دنبالت

2706