2737
2734
گلم منم۔شرایط توروداشتم قبلا،ہرچی بہ حرفشون باشی وکاراشون روبکنی وازعکس العملشون وکنایہ ہاشون بترسی ...

قربون دهنت 

من چندماهه دقیقا خودمو کشیدم کنار و اصلا نمیرم خونشون فقط وقتایی که مهمون هست میرم

صمیمی نمیشم و اجازه دخالت و حرف غیر منطقی رو نمیدم

اوایل سخت بود چون همش گله میکردن پشتم به شوهرم‌میگفتن زنت چرا اینجوری میکنه چرا فلان میکنه چرا هر روز نمیاد بارها به خودمم گله کردن ولی من ادامه دادم رو حرفم واسادم میخوان ناراحت بشن میخوان خوشحال بشن والا اعصاب و جوونیمو از سر راه که نیوردم

شیراز خیلی گرون شده خونه.  خوبه که پشتوانه دارین و پدرت خونه بهت داده. شوهر من تک و تنهاس پشت ...

من شیرازی نیستم .جنوبم ولی خیلی شیراز بودم.پولمم کم بود اون زمان که خواستم بخرم جای خوب شیراز نمیرسید پولم شهرک گلستان خریدم.نزدیک مجتمع خلیج فارس الانم بخاطر کرونا یساله نیومدم شیراز قبلا ماهی یه بار حداقل میومدم.خونم هم مستاجر داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزممممم نمیدونم این خانواده های ایرانی تا کی میخوان به این سبک رفتاریشون ادامه بدن اما شما هم هم ...

اره بهش میگم تازگیا ولی ناامیدم فکر‌نکنم بتونیم خونه بخریم فوقش بتونیم‌برای مستاجری دربیاییم

شہبانوسیماجان رمزموفقیت شماباخانوادہ شوہراین بودہ کہ زیادقاطی نشدین،صممیت زیادخوب نیس،آدم۔بایدازاول ...

بله درست میگی

البته موردی هم که بود ایم بود همسرم به شدت مستقله....نوع زندگی و سبک رفتاریش مختص به خودشه و خانواده ش اصلا در اونها دخالت نکردن

خانواده همسرم خیلی مذهبی هستن...اما همسرم سبک فکری و زندگیش با اونها خیلی فرق داره...منم مثل همسرم هستم

خود همسرم منو انتخاب کرد و خانواده همسرم مشتاقانه پذیرفتن 

حتی روی نوع مراسم عروسی و هر چیز دیگه نظری ندادن...چون همسرم تو زندگی مجردیش هم اجازه نداده بود کسی برای زندگیش تصمیم بگیره

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2728
اره بهش میگم تازگیا ولی ناامیدم فکر‌نکنم بتونیم خونه بخریم فوقش بتونیم‌برای مستاجری دربیاییم

اول مستاجری...بعدشم ان شاالله کم کم پس انداز میکنید و خونه میخرید

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
بی پولی بدترین درده اگر پدل داشتیم منظورم به اندازه هست. اونوقت دیگه راضی بودم از ازدواجم

چند سالتونه؟همسرتون چی؟

شغل همسرتون چیه

قربون دهنت  من چندماهه دقیقا خودمو کشیدم کنار و اصلا نمیرم خونشون فقط وقتایی که مهمون هست میرم ...

خونت جداکنی بہترہ،من قبلا تویہ ساکتمون بودیم الان ہمسایہ دیواربہ دیواریم ولی گاہی شدہ یکماہم مادرشوہرمونمیبینم۔والابسہ ہرچقدراذیت کردن،البتہ براشوہرمم مہم نیس برم میدونہ چہ بلاہایی سرم اوردن ومنطق خانوادشوم شناسہ،کودش وبچہ ہام میرن من بہ بدرت تاحدی میرم کہ قطع رابطہ نشہ،حتی خونہ خواہرشوہرامم نمیرم یعنی شوہرمم نمیاد،بدشون اومدہ ازشون،شمایہ مرحلہ قبل از منی کہ البتہ بہ من میرسی😀 منم اوایل مہمون میومدمیرفتم الان نہ دیگہ

وخدایی که بشددددت کافیست❣
بله درست میگی البته موردی هم که بود ایم بود همسرم به شدت مستقله....نوع زندگی و سبک رفتاریش مختص به ...

عالی ،پسرابایداول مستقل بشن بعدازدواج کنن کہ دراین صورت زنشونم روی آسایشومیبینہ

وخدایی که بشددددت کافیست❣
2738
عالی ،پسرابایداول مستقل بشن بعدازدواج کنن کہ دراین صورت زنشونم روی آسایشومیبینہ

بله درست میگی

چند سالتونه؟همسرتون چی؟ شغل همسرتون چیه

۳۱و ۳۳ هستیم. تو یه شرکت خصوصی کار میکنه کار فنی. ولی حقوقشون طبق اداره کاره. خیلی کمه.

داشتم فک میکردم مهلت اجاره تموم شد برم چادر بزنم تو جنگلا😁

تو رو خدا دعا کن  خونه بخریم😍😎
۳۱و ۳۳ هستیم. تو یه شرکت خصوصی کار میکنه کار فنی. ولی حقوقشون طبق اداره کاره. خیلی کمه. داشتم فک می ...

همسر منم فوق لیسانس مکانیک و حقوقش وزارت کاریه

باید گند زد تو این کشور

تحصیلات اصلا ارزش نداره

بچه هم دارین؟

2706