2737
2734
همینجوری شده دارم دق میکنم😭 کلا نمیزار حرف بزنم میگه برو بابا دست به موهات اصلا نباید بزنی😒😤

😐😐😐😐 خودت کوتاه کن

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

مگه حتما باید پسرونه کنی

تا رو شونه هات یه دست کوتاش کن

هم تنوعه

هم اتفاقا خیلیم قشنگ میشه آدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه حتما باید پسرونه کنی تا رو شونه هات یه دست کوتاش کن هم تنوعه هم اتفاقا خیلیم قشنگ میشه آدم

الان اومدم ارایشگاه مامانمم هیچی نگفت😑😂😂😂

تا یه سانت زیر شونه هام کوتاه کردم خیلی خوشگله😍😍

2738

کوتاه کن عزیزم منم موهام موخوره داشت کوتاه نکردم زیاد شد تا کمرم بود الان تا رو شونمه ولی تکو توک بازم موخوره داره

اجازه نده زیاد شه داغون میکنه موهارو

به این روش هایی که میگن سرکه بزن تقویت کن اطن چیزا اطمینان نکن الکیه حتی موخوره گیر هم که تو آرایشگاها هست الکیه 

😘😘😘

الان اومدم ارایشگاه مامانمم هیچی نگفت😑😂😂😂 تا یه سانت زیر شونه هام کوتاه کردم خیلی خوشگله😍😍

مبارکه😍❤

2706