2733
2734
عنوان

شمام از این مدل دوست ها داشتین؟

227 بازدید | 28 پست

یه دوستی داشتم... البته دوست که چه عرض کنم به دشمن شباهت بیشتری داشت! 

خیلی اذیتم میکرد مثلا میدونست من روی یه رفتاری حساسم دقیقا همونو انجام میداد یا فکر میکرد خیلی آدم مهمیه کلا خودشو زیاد تحویل میگرفت

از سادگیم سواستفاده می‌کرد پول قرض میگرفت پس نمیداد ولی وقتی من ازش کمک میخاستم جیم میشد! به شدت حسود بود حسادتشو پنهان می‌کرد من زمانی متوجه حسادتش شدم که رتبه ی کنکورم از اون بهتر شده بود وقتی زنگ زد فضولی پشت تلفن بهش گفتم رتبه مو نمیدونین چه حالی شد! حتی نتونست حال بدشو پنهان کنه 

الانم که باهاش قطع رابطه کردم جوابشو نمیدم متهمم میکنه به کینه ای بودن و بدبین بودن و روانی بودن!!! 

فک کنم از هیچکس به اندازه ی این بدم نمیاد آخه یه آدم چقدر میتونه آشغال باشه

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

تا جای ک یادم میاد

همه دوستام مث دوست شما بود...

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
تا جای ک یادم میاد همه دوستام مث دوست شما بود...

منم اکثرا همینن

ولی این دگ گل سرسبدشونه بود

فکرم میکرد خیلی دوست خوبیه منتم میذاشت😐

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اکثرا همینن ولی این دگ گل سرسبدشونه بود فکرم میکرد خیلی دوست خوبیه منتم میذاشت😐

الان دیگ با کسی دوس نیسم بیخیال بابا خودتو عشقه

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2728

دوست نه 

ولی ما خونمون ویلایی بود مال خودمون بود کوبیدمش مدلشو رو عوض کردیم دوبلکس دراوردیم با پله های مارپیچ و شاه نشین و اینا ( قضیه مال 15سال پیشه هنوز هنوز این مدل خونه ها عادی نشده بود) عمم اومد خونمون رو ببینه تو پاگرد غش کرد 

ما هم سریع دستگاه فشار اوردیم دیدیم فشارش 19 ئه  

خیلی عجیب بود برامون

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
2738
الان دیگ با کسی دوس نیسم بیخیال بابا خودتو عشقه

آره عزیزم همینطوره 

ولی یاد بیشعوریاش میفتم اعصابم خورد میشه چرا زودتر باهاش قطع رابطه نکردم 

کهیر🤦‍

میبینی؟ 

حتی شنیدنشم اعصاب فولادین میخاد😂😂😂

این و ماچ کن بزار رو پیشونیت

من از این بدترشو داشتم

دلبر مو مشکی👰🏻توهمون عشقی❤️که میخوان داشته باشن همه بس که تو👁چشمی😍من و میخوای یا نه😕اگه باشی همراه من😁می‌دونی که واست میزنم دل‍❤️‍مو به دریا🌊من👩‍❤️‍👨 میشه برای سلامتی همسرم و خوشبختیمون صلوات بفرستید مهربون؟🙏❤️مرسی😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد 🥰
دوست نه  ولی ما خونمون ویلایی بود مال خودمون بود کوبیدمش مدلشو رو عوض کردیم دوبلکس دراوردیم با ...

خب شاید حالش بد شده واقعا

آره عزیزم همینطوره  ولی یاد بیشعوریاش میفتم اعصابم خورد میشه چرا زودتر باهاش قطع رابطه نکردم&n ...

دوست من پارسال سر اینکه منو مصاحبه فرهنگیان دعوت کردن اونو نکردن فشم داد بلاک کرد بم گفت با پارتی دعوتت کردن از ین چرتو پرتا😂😂😂

یکیشم با رلش قهر کردنی صب تا شب مسیج میده رلش اومدنی سین میکنه جواب نمیده😂

این و ماچ کن بزار رو پیشونیت من از این بدترشو داشتم

عزیزم نخاستم سرتونو درد بیارم فقط چن تا از اخلاقای نفرت انگیزشو گفتم

هیچکس آشغال تر از این نمیشه

2706