2726
عنوان

خانما از پوشک گرفتن ناموفق 😭

306 بازدید | 12 پست

دخترمو از حدود شش ماه پیش از پوشک گرفتم فقط موقع خواب شب پوشک میکنم که صبح باز میکنم کلی جیش کرده نمیشه پوشک نبندم،توی این شش ماه یه هفته خوبه چندروز بد،یعنی گاهی میگم آخیش دیگه یاد گرفت یهو میبینم بازم شلوارشو خیس کرد ماه دیگه سه ساله میشه،نمیدونم چیکار کنم خسته شدم دیگه😢از اونطرف هم دوست و آشنا که میگن وای هنوز از پوشک نگرفتیش 

دختر مامان هانا خانم به زندگی ما خوش اومدی😘

تا همینجاشم موفق بودی 

دختر تا 4.5سالگی بعضی وقتا خودشو خیس میکنه البته بیشتر تو شب 

حواستو بده شب زیاد آب نخوره.  هر 2ساعت یبار خودت ببرش دسشویی. آخرشب هم حتما ببرش

اگ بتونی  ی مشما بذاری زیر تشکش ک شبم پوشک نکنی  ک دیگه عالیه

چون اشتباه نمیکنه ک آیا پوشک دارم یان 

کلا باپوشک خداحافظی کنه بهتره

همینجور ادامه بده موفق میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مگه در طول روز تند تند دستشویی نمیبریش؟ باید اونقدر ببریش تا عادت کنه، هنوز عادت نکرد به اینکه واسه جیش حتما بره دستشویی... به نظرم از اول روشت اشتباه بود...

از این به بعد هر نیم ساعت، چهل دقیقه ببرش دستشویی...به مرور عقب بنداز ، مثلا یه ربع، بیست دقیقه دیرتر ببر که یاد بگیره خودشو نگه داره

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2728

اول اینکه اگرقصدگرفتن ازپوشک به طورکامل داری به هیچ عنوان نبایدتوی خواب وزمان رفتن  به خونه اقوام دوباره پوشک ببندی چون بچه قاطی میکنه که کی پوشک داره وکی نداره

بعدا درطول روز میتونی ازشرت آموزشی استفاده کنی که شلوارش وکثیف نکنه ویک توالت فرنگی کوچیک وپلاستیکی بخربذارگوشه ی دستشویی که خوشش بیادواحساس مالکیت بکنه وترغیب بشه به دستشویی رفتن

شبهاهم بجای پوشک بستن ازنایلون وپتوبرازیرش استفاده کن وتوخواب ببرش دستشویی

ازغروب به بعدهم مایعات کم بده بهش

البته من بااین روش هادختروپسرمو ازپوشک گرفتم 

زیادم نذارسرمابخوره کلیه هاش

خب مگه در طول روز تند تند دستشویی نمیبریش؟ باید اونقدر ببریش تا عادت کنه، هنوز عادت نکرد به اینکه وا ...

قصری داره،ولی یه وقتایی همکاری میکنه یه وقتایی خیلی لج میکنه اصلا با وعده و وعید هم باهام نمیاد ببرمش دستشویی 

اول اینکه اگرقصدگرفتن ازپوشک به طورکامل داری به هیچ عنوان نبایدتوی خواب وزمان رفتن  به خونه اقو ...

قصری داره،شب هم اصلا تو جای خودش نمیمونه که زیرانداز بزارم همش در حال چرخش به خدا ولی باید امتحان کنم دیگه شب پوشک نکنم

قصری داره،ولی یه وقتایی همکاری میکنه یه وقتایی خیلی لج میکنه اصلا با وعده و وعید هم باهام نمیاد ببرم ...

از من میشنوی قصری و این چیزارو بذار کنار، بغلش کن ببرش دستشویی، خواست جیغ بکشه و گریه کنه اصلا اهمیت نده، خیلی جدی ببرش و به زیر دلش آب ولرم بزن که زودتر جیش کنه و خسته نشه، شاید طول میکشه تا جیش کنه واسه همین خسته میشه و دیگه دوست نداره بیاد دستشویی

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
از من میشنوی قصری و این چیزارو بذار کنار، بغلش کن ببرش دستشویی، خواست جیغ بکشه و گریه کنه اصلا اهمیت ...

یه وقتایی انقدر جیغ و داد میکنه که اصلا نمیام ،ولی اگرجایی بریم تا میگم بریم دستشویی خودش میدوه نه نمیاره،اذیتاش فقط تو خونه خودمونه،یک هفته خونه مادرشوهرم بودم فقط دوبار شلوارشو خیس کرد اونم تا اومد بشینه ریخت دیگه