2726

سلام من سینه هام فیبروکیستیک هست 

دوهفته قبل پری قسمت‌های بغل سینه درد میگیره 

اما الان چند ماهی هست قسمتهای داخلی  سینه ام درد میگیره و تیر می‌کشه 

با شروع قاعدگی هم دردش از بین می‌ره 

یکم هم تیر می‌کشه  

این دردها مربوط به فیبروکیستیک هست یعنی یا مشکل دیگه ای هست؟

کسی این تجربه رو داشته؟

ماموگرافی و سونو برو حتما

یکی از اقوام ما همینجوری درد داشت نادیده گرف تا اخر فهمید سرطانه دور از جون شما

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ماموگرافی و سونو برو حتما یکی از اقوام ما همینجوری درد داشت نادیده گرف تا اخر فهمید سرطانه دور از ج ...

مامو‌گرافی زیر چهل انجام نمیدن گلم دیگه سونو ام ار ای میکنن که ایشون گفتن کیسته اگه با سونو مشخص نباشه میفرستن ام ار ای

حسینِ من….. بیا و این دل شکسته را بخر… حسینِ من…. مسافر جامانده را با خود ببر…. السلامُ علیک یا ابا عبْدالله
ماموگرافی و سونو برو حتما یکی از اقوام ما همینجوری درد داشت نادیده گرف تا اخر فهمید سرطانه دور از ج ...

چجوری بود دقیق؟سه بار تاحالا سونو دادم گفت فیبروکیستیکه 

آخرین سونوم یکسال قبل بوده 

الان یکسال گذشته نگرانم

میشه اینجا ب منم بگید منم این مشکلو دارم

اب جوشیده ولرم زیاد مصرف کن 

هفته یکبار نوره اصل نه این نوره های بسته بندی شرکتی صورتیها از مراکز طب اسلامی تهییه کن

مواد کارخونه ای و غذاهای باطبع سرد رو هم بزار کنار  

حسینِ من….. بیا و این دل شکسته را بخر… حسینِ من…. مسافر جامانده را با خود ببر…. السلامُ علیک یا ابا عبْدالله
عزیزم میشه همینجا بگید دوستمون هم استفاده کنن ممنون میشم 🙏🙏

حتما این کاری که گفتم رو انجام بده من خودم تو‌گروه طب اسلامی عضوم اگه دوست دارید شمارتون رو برام بفرستید عضوتون کنم

اب جوشیده ولرم زیاد مصرف کن  هفته یکبار نوره اصل نه این نوره های بسته بندی شرکتی صورت ...

با اینا ازبین میره؟دردش و تیر کشیدن غیر قابل تحمل نیست فقط چون تیر می‌کشه نگرانم دورازجون چیز دیگه باشه

اب جوشیده ولرم زیاد مصرف کن  هفته یکبار نوره اصل نه این نوره های بسته بندی شرکتی صورت ...

مرسی مرسی❤

نوره رو ب سینم بزنم ؟

There is GOD💚💚💚   ..                                               
با اینا ازبین میره؟دردش و تیر کشیدن غیر قابل تحمل نیست فقط چون تیر می‌کشه نگرانم دورازجون چیز دیگه ب ...

اره عزیزم میدونم دکتر هم میگه باید تحمل کنی و تا اخر عمر باهاته ولی کاری که گفتم رو انجام بده ان شالله دردهات از بین میره

عزیزم توره رو چیکار کنم؟ممنونم گلم همینها رو انجام میدم

یه سری اصلاحات رو هم انجام بده روغن کنجد و یا روغن ارگانیک استفاده کن و مواد تراریخته مصرف نکن اصلاح مزاج هم انجام بده به طور کلی نوره رو کل بدن باید بزنی ممکنه جوش بریزه ولی این خیلی خوبه که عفونت بدنت میریزه بیرون مخصوصا سینه و زیر بغل

2706