2733
2734
عنوان

کسی سوالای حقوقی منو میتونه جواب بده ☹

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 68 پست
الان شما نگران ازدواج مجددی ؟؟؟؟؟اگه بدردت نمیخوره و خانواده درست حسابی نداره مگه مهمه ....بعد گلم م ...

یعنی میتونم تمکین نکنم ازش تا زمانی که عقد هستم و منو نبرده به خونشون

من که شوهرم رفت ازدواج موقت کرد{ چون ازدواج موقت نه منزل میخاد نه اثاث و نه نفقه}  و جلوی چشمام ...

مگه اینکه برن با یکی مثل خودشون ازدواج کنن

اونم موقت 😏

خوشحال باش ک از این آدم حقیر جدا شدی💖

برای موفقیتت تلاش کن شاد و پرانرژی باش 🌹

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان شما نگران ازدواج مجددی ؟؟؟؟؟اگه بدردت نمیخوره و خانواده درست حسابی نداره مگه مهمه ....بعد گلم م ...

من که مهریه هر  13ماه میگرفتم و نفقه هم 500 هزار هر ماه بعد رفت دوباره اعسار زد گفت من نمیتونم هم مهریه بدم هم نفقه اونا کردن براش هر 16ماه یک سکه یعنی هرچی که بهم نفقه میداد با طولانی تر شدن ماه برای اقساط مهریه انگار نفقه نمیداد.ببین من خودم چند سال تو دادگاه بودم و اخرش مجبور شدم بدون مهریه جدا بشم.تو ظاهر شاید خانم بگه میتونم پدر اقارو در بیارم ولی تو دادگاه مشخص میشه که خانمها باید برای ارامش و اعصاب خودشون کوتاه بیان.

من که شوهرم رفت ازدواج موقت کرد{ چون ازدواج موقت نه منزل میخاد نه اثاث و نه نفقه}  و جلوی چشمام ...

چرا قانون ی پایه اش میلنگه

زن این مردان حق زندگی و ازدواج مجدد ندارن؟؟

این خودش باعث رواج فحشا میشه مگه نه؟؟

خب زن چیکار کنه؟؟ 🤔🤔

2731
من که مهریه هر  13ماه میگرفتم و نفقه هم 500 هزار هر ماه بعد رفت دوباره اعسار زد گفت من نمیتونم ...

ببین اگه شده باید از جیب خرج کنی ی وکیل بگیری قشنگ حالشو بیاره سر جاش

همشم وکیل بره بیاد ن شما

2738
من که مهریه هر  13ماه میگرفتم و نفقه هم 500 هزار هر ماه بعد رفت دوباره اعسار زد گفت من نمیتونم ...

می‌دونم چی میگی من دادگاه رفتم میفهمم چقدر عذاب آوره .... ولی بازم از هیچی بهتره نه چرا اون راحت با روح و روان تو بازی کنه و هیچ حقیم نده ..... بالاخره اونم خسته میشه و یه جایی میاد توافقی ..... من پسر عموم اول کری میخوند خانومش کوتاه نیومد دوسال سه سال طول کشید نفقه و سالی یه سکه میداد خانوم هم براش مهم نبود رفت دانشگاه و بفکر برنامه های خودش بود و به پسر عموم می‌گفت پول تو جیبی و با توه باید تا آخر عمرت بدی .....آخرش پسر عموم بعد از چند سال ۱۸۰ میلیون بهش داد و توافقی جدا شدن...... دستکم مدتی بگذره تا طرفم بفهمه چه خبره ......

یعنی میتونم تمکین نکنم ازش تا زمانی که عقد هستم و منو نبرده به خونشون

بله عزیزم ....فقط باید نفقه شما رو بده توام تا برنامه ای نداری کیف کن برو دنبال درس و هنر و اینا ...... و اگه دو سه ماه نفقه نده شکایت کیفری داره و زندان براش میاد ...برای نفقه هنوز میشه به قانون امید داشت ....تو نتم سرچ کن اگاهیتو بیشتر کن ..... انشاالله هر چه خیره براتون

می‌دونم چی میگی من دادگاه رفتم میفهمم چقدر عذاب آوره .... ولی بازم از هیچی بهتره نه چرا اون راحت با ...

به نظرت پسر عموت ضرر کرده؟

من که فکر نمیکنم

همین که سه سال از زمان خانمش رو گرفت.همین که مطلقه اش کرد ضرر رو خانمش کرده.

180 ملیون با 3 تا سکه و چند ملیون نفقه که فکر نکنم 20ملیونم شده باشه.خوب چی بگم

شما خودت مهریه گرفتی؟

بله البته نه همش .....ماشینش و حساب بانکیش و نفقه و شکایت کیفری کردم .....و چنان بی تفاوت بودم بهش که ده ها بار اومد برای شروع دوباره آخرش چندین جلسه مشاوره رفتیم و شد چیزی که من می‌خوام ........ البته من بچه داشتم برگشتم به زندگی ولی نه به هر قیمتی

بله عزیزم ....فقط باید نفقه شما رو بده توام تا برنامه ای نداری کیف کن برو دنبال درس و هنر و اینا ... ...

با اومدن رعیسی زندان ترک انفاق برداشته شد نه کامل مثلا اگه اقا بار اولش باشه زندان نمیبرن و جریمه نقدی درجه 8میکنن از وکیلم پرسیدم

2706