2410
2553
عنوان

دخترم ۱۴ سالشه باباش میخواد بهش رانندگی یاد بده

| مشاهده متن کامل بحث + 3570 بازدید | 60 پست

زوده....از الان یاد بگیره هوایی میشه دلش میخواد برونه...

خطرناکه...دختر حاریم همینجوری یادش دادن و تو سن ۱۵ سالگی مثلا تو یه مسیر خلوت ،زد به یه موتوری و لت و پارش کرد بدبختو....بیچاره ش کرد‌.‌...نکنید این کارو ...

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

مواظب باشید خدایی نکرده بزنه به کسی بدبخت میشید دیدم که میگم 

پسرم داره میره 15 سال ولی تا ثبت نام نکنه گواهی نامه نگیره چیزی یادش نمیدیم 

ماشین آموزش رانندگی فرق داره    یه کلاج ترمز اضاف داره 

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من از 12 سالگی یادم داد البته اونموقع فقط با ماشین اتومات میزاشت و 13 سالگی یاد داد با دنده ای 14 سالگی هم قشنگ میتونستم سوار شم با دنده ای

این کاربری برا 3 نفر بود🙄یکیمون دعوا کرد رفت😂تاپیک ها هرکدام برای فرد جدایی است ❤️تاپیک خنده دار دیدید مارم تگ کنید 😂😂😂😙                            

پسر من کلاس دهمه پمپ گازوئیل که میرن تریلی دستشه . برای ماشین کوچک سنش خوبه که ۱۸ سالگی کاملا وارد باشه 

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2456

شوهرم میگه حالا که علاقه داره چه اشکال داره بذار بشینه 

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 

من 11 سالگی اولین بار رانندگی کردم 

اگه مراقبش باشه و با احتیاط و جای خلوت بهش یاد بده خیلیم عالیه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2714

من خودم از دوازده سالگی پشت فرمون نشستم با این تفاوت که بابام ماشین نمیداد بهم و من ماشینو دزدکی برمیداشتم ولی چون واقعا از همون بچگی علاقه ی خاصی به ماشین داشتم و پدر و مادرم حمایتم نمیکردن و بیشتر تخریبم میکردن،این برام شده عقده،حتی وقتی الان یه نفر از اینکه باباش بهش ماشین داده و بهش یاد داده حرف میزنه،عقده هام سر باز میکنن،مخلص کلام اینکه اگه واقعا علاقه داره یادش بدین و کاری کنین دیگه زیاد مشتاق ماشین نباشه

با افراد ارزشی و مذهبی متعصب ، خرافاتی و بی اخلاق حرفی ندارم...اگه در یک بحثی جوابتونو ندادم به این معنی نیست که قانع شدم یا نظرتونو قبول کردم ، فقط حوصله ی بحث ندارم...فرد بی ادبی نیستم ولی به خاطر وجود برخی افراد مجبور شدم همچین امضایی بذارم...
برای منم سواله

بابا .....

خب میگم میدونست همراه دنده کلاج بگیره . 

یهو گاز رو تا ته نره . 

و اینکه کلاج رو یهو ول نکنه ‌

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 
بابا ..... خب میگم میدونست همراه دنده کلاج بگیره .  یهو گاز رو تا ته نره .  و اینکه کلا ...

عزیز من چون ماشین خاموش بوده میزان واقعی مهارت مشخص نمیشه و ازش تعریف میکنین ممکنه با ماشین روشن جور دیگه باشه و خدای نکرده تو ذوقش بخوره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
گویا خیلی استعداد داذه میدونه که با ماشین خاموش چطور کلاج و ترمز بگیره که یهو خاموش نشه😐

چقدر اسمت بامزه اس...من الان شده آرزو برام رانندگی

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
2706