2737
2734

شب یلدا میخواد بیاد خونمون. منم میترسم از کرونا. خودمو قرنطینه کردم هیچ جا نمیرم. شاید. ناقل باشه آخه. بهش گفتنی نیا ناراحت میشه. نمیدونم چه بهونه ای جور کنم. البته ما تازه کرونا گرفتیم سه هفته پیش حدودا. الان سرفه دارم بازم تک و توک. میگه آنتی بادی داری نمیگیری. با این حال بازم میترسم

بگو میترسم بگیرین نمیتونم با عذاب وجدانش کنار بیام 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

افرادی  که یک بار به کرونا مبتلا شدند ممکن هست برای بار دوم یا سوم هم مبتلا باشند انیتی بادی تولید شده نمیتونه در برابر ابتلای مجدد به این بیماری جلوگیری کنه

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2738

یعنی چی انتی بادی داری نمیگیری مادربزرگ من دو بار گرفت و دومین بار در حد مرگ بود 

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
بگو خودت چون کرونا گرفتی میترسی به اونم انتقال بدی

اون اگه از کرونا می‌ترسید که نمی‌رفت خونه خواهرش. 

استارتر بی تعارف بگو شرایطش رو نداریم نیاین. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

چه برعکس اون ب جا اینکه بترسه شماداری میترسی

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2706