2733
2734
عنوان

یه سوال .زندگی پس از مرگ ...

3523 بازدید | 39 پست

چطوره؟؟؟ لحظه مرگ و بعد از مرگ ..خیلی برام سواله تازگیا دوتا جوون فوت کردن از آشناها مون یه دختر ۲۲ساله وپسر۱۴ ساله تو جاده تصادف کردن ...از اونموقع خیلی ناراحتم براشون می‌خوام بدونم کجان چیکار میکنن تو همون قبر تنگ و تاریکن تک و تنها؟🥺🥺 چجوریه ..دارم دیوونه میشم خیلی فکر میکنم ب این موضوع تازگیا.اصلا روح وجود داره؟؟؟ جدا میشه از بدن؟؟ سرگردانه؟ یا می‌ره ی جای دیگه اصن چی میشه اینا ک تصادف میکنن میمیرن میرم بالاسر جسدشون میبینن همه چیو؟؟توروخدا اگ کسی اطلاعات زیاد داره بگه بهم

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!

زندگی پس از زندگی رو ببین 

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا نمردم

مردم میام میگم بهت😁✋

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

هیچ کس نمیدونه واقعا چه اتفاقی میفته.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
تونت بزن همه چی میاد برات کامل

اعتماد ندارم به نت هر سایتی ی چی نوشته ...نمی‌دونم راسته دروغه

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
هیچ کس نمیدونه واقعا چه اتفاقی میفته.

خیلی دوس دارم بدونم 😐

2738
والا نمردم مردم میام میگم بهت😁✋

😂

میگن زندگی پس از مرگ هست حالا اگه ادمای خوب باشن میرن بهشت بد باشن تو برزخ میمونن تا سزای کارشون رو بدن 

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
زندگی پس از زندگی رو ببین 

باش مرسی

بعداز مرگ روح از بدن جدامیشه.دیگه بعداز مرگ جسم معناییی نداره.تنها بعد روح ادم هست که مفهوم پیدامی کنه.ضمن اینکه ادما بعداز مرگ تو برزخ منتقل میشن.و باتوجه به هدف و مقصد زندگی دنیویشون تو برزخ ادامه حیات دارن تا عالم قیامت که برپابشه و درواقع هرچقدر ادم به دنیا وابسته تر باشه سخت تر از مرحله دنیا به برزخ منتقل میشه و این میشه فشار روحی یا همان به تعبیردیگر فشارقبر

2706