2733
2734
چقدر دیر به فکر ناهار افتادی! الان باید غذای ناهارت روی اجاق میبود!

اخ صبحانه رو دیروردیم.وگرنه روزایی که زود بیدارمیشیم .از صبح زود نهارمو اماده میکنم به خاطر دخترم

آروم و مظلومم ولی دیگه تصمیم گرفتم تغیرکنم👎.یاخداظهور آقام امام زمان 
مادرشوهرمنم عین مال تو وقتی میری خونش میزنه بیرون اگ بیاد ببینه چیزی درست نکردی اخم میکنه.اگم درست ک ...

بابا نمیشه بخ ااااا الان اومد میگه بذوبخاب براخودت😂

خدای بزرگ خودت ضامن خوشبختیم باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ معلومه زیرکی آفن به تو

نه زیرک نیستم تنبلم من یه سال با مادرشوهر زندگی کردم اصلا غذا نپختم و فقط ظرف میشسنم تازه اون بنده خدا از ترس اینکه اشپزخونه رو با اب یکی کنم میگفت برو سر درس ئ مشقت خودم میشورم ولی دخترش میومد همه چیو خراب میکرد 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2731
الان میاد میگه چیزی نپختی  تا امد مادرشپهرت بگو مادر شما که میخواستید دیر بیاید میگفتن من به ج ...

الان اومد میگه برو بخاب براخودت نمیدونم حرف بارم کرد یانه😂

بهم نگفتن غذا بپز کسیم خون نیست مادرشوهرمم زد بیرون نگفت چی درست کنم اخه من چطور میشه از خودم غذا در ...

عه عه عه...پاشو غذا درست کن نباید. که بگن

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2738
اره بخداااا😂بابا حوصله آشپزی ندارم خداااااایا

دفعه بعدم یاد میگیره مهمون داره جایی نره از ترس فریزشم شده خودش غذا درست میکنه 😂😂😂😂😂

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
یه دمپخت گوجه بزار  وقتی پدر شوهرت اومد بهش بگو مامان رفت بیرون نگفت چیزی درست کن منم دیدم دیر ...

پدرشوهرم فوت کردن فدات الان اومد نمیدونم غذای کی بود رفت گرمش کنه هرهفته همینه

اخ صبحانه رو دیروردیم.وگرنه روزایی که زود بیدارمیشیم .از صبح زود نهارمو اماده میکنم به خاطر دخترم

مگه غذای خودتونو میخوره پسر منم یک سال و نیمشه حریره و سوپ و شیر و سرلاک و میوه میخوره

الان اومد میگه برو بخاب براخودت نمیدونم حرف بارم کرد یانه😂

بوسش کن بگو مرسی بفکرمی

طعنه زده ولی تو خوب برداشت کن 

2706