2726
عنوان

خانوما چیکار کنم صبح ها ساعت ۸ بیدار شم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بیچاره عادت کردم ۸ بیدارم خخخ. گاهیم کارم زیاد باشه از نماز صبح بیدارم البته این برای کروناس که کار تعطیله همش. دخترمم که ۱۱ و ۱۲ بزور بیدار میشه دو سالشه. گاهی بلند میشه ساعت ۹ میره یخچال اب میخوره دوباره میره میخوابه اصلا حال نداره زود بلند شه.به جاش من به کارام میرسم راحت

روانشناسی کودک
2728

خوشخوابی ماشاءالله😉 الان حساب کردم یک بخوابی تا ده و یازده، ۹ _۱۰ ساعت میخوابی. ۸ ساعت خواب شبانه کافیه. ساعت بذار ۸ بیدار شو. دخترت هم کم کم زودتر بیدار کن که ساعت فعالیتها و خوابش نرمال بشه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
خوشبحالتون چقدر فعالید

چاره ای نیست

احتمالا بچت دیر بیدارمیشه

من چون پسرم ۷ونیم نهاااایت۸بیدارمیشه مجبورم زودتر پاشم ک بتونم درسمو بخونم.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
خوشخوابی ماشاءالله😉 الان حساب کردم یک بخوابی تا ده و یازده، ۹ _۱۰ ساعت میخوابی. ۸ ساعت خواب شبانه ک ...

خخخخخ اصلا نمیتونم پا شم عادت کردم زیاد بخوابم هنوز من خوبم  خواهر شوهر من ۴۰ سالشه ساعت ۱ بیدار میشه

چاره ای نیست احتمالا بچت دیر بیدارمیشه من چون پسرم ۷ونیم نهاااایت۸بیدارمیشه مجبورم زودتر پاشم ک بت ...

من دخترم زود بیدار شه دعواش میکنم اخه وقتی بیدار میشه نمیزاره به کارام برسم

خخخخخ اصلا نمیتونم پا شم عادت کردم زیاد بخوابم هنوز من خوبم  خواهر شوهر من ۴۰ سالشه ساعت ۱ بیدا ...

خواستن توانستن است! 😉 تو میتونی!! روزی یه ربع بیست دقیقه زودتر بیدار شو. تا برسی به ساعت ۸. 

من ک خودم جغدم😂

اذان میگشه بیدارم🙂

باید این اخلاق تو ژنت باشه هرکاریم کنی حالا نمیتونی ساعت هشت پاشی😂چون عادت کردی

کاش میشد روح و روانتو دربیاری نشونش بدی بگی نگا چیکارش کردی .... :)

عزیزم یه اپلیکیشن الارم هست عالیه اصلا باعث میشه خواب از کلت بپره میخوای ؟

مجرد/فمینیست/مستقل از خانواده/تیکر=تاریخ رسیدن به اهداف جدید                                         شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزیه که من هستم و برخورد من بستگی داره ب اینکه تو کی هستی            
من دخترم زود بیدار شه دعواش میکنم اخه وقتی بیدار میشه نمیزاره به کارام برسم

گناه داره بذار ساعت خوابش تنظیم باشه. برای رشدش واقعاً لازمه. 

من سر کار که میرفتم یه پسر کوچولو پیش دبستانی بود ساعت ۱۱ می اومد مدرسه نمی تونست صبح زود بیدار بشه. 

2706