2726
عنوان

جواب این پیامو چی بدم

338 بازدید | 34 پست

برادرم دوسال رفت امد نمیکنه باهامون بدوووون دلیلللل 

بعد وقتی بچه دومش بدنیا اومد در حالی که باهامون حرف نمی زد ما رفتیم پیش بچش کادو بردیم 

ولی اون بازم نیومد الان دخترش یک ساله شده تقریبا ندیدیمش 

دیروز ازش فیلم گذاشته اینستا نوشته اولین کلمه ای که دخترم گف بعد دخترش پشت سرهم هم دوبار میگه  ماما عمه عمه 

بعد من نوشتم جانم میگه منو ببر عمه  

بعد گف شاید این ماه اومدیم در حالی که میدونم دروغ میگه 

زنش الکی از ما حرف میزنه داداشم ساده باور میکنه 

نگین به تو چه بزار خوش باشن ولی من دیدم که زنش چیا گفته واونه که نمیزاره رفت آمد کنه

حالا با اینا کار ندارم 

یه شعری چیزی بلدین تو این باب بگم تو حتی از دیدن بچه ها ما رو محروم کردی و... 

خدایا قسمت میدم به زینبت امسال کمک کن خونه بخریم😢‌

مشکلشون چیع خب

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

شعر نداره که...همینو بهش بگو...حرف دلتو صاف و ساده بزن

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بودم اصلا پستش رو جواب نمیدادم

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

ایقد شعر بلدما حالا خنگ شدم 😐😐😐

لایکم کن یادم اومد میام😂

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
بقران هیچی خود به خود نمیاد 

وا

ممکنع زنش نزارع؟

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

داداشت ن دبگه بابد خانمش را شناخته باشه

شما را هم شناخته

انشالا عقل و شعورم داره

پس خودش تصمیم گرفته باهاتون رفت و آمد نکنه

حتی اگه خانمش بگه نه، ایشوون میتونه بیاد اگه خودش بخواد

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
یعنی اصلا نباید جانم و می گفتم 

گفتم من بودم

تو رو نمیدونم 

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2706