2737
2734
عنوان

لباسای شوهرا رو خودمون بندازیم ماشین مامان بازیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 77 پست
الان گیجم میخوام بدونم درستش چیه که تو ازدواج بعدیم از اول درست تربیتش کنم

واازدواج بعدی مگ لباسه

خدایاشکرت بابت نعمتی به این بزرگی که بهم دادی اول شوهرگلم که تکه دوم پسرام ک معجزه ی عشقمونن..خدایاخودت همیشه و همه جاپشت و پناه شوهرم بهترین رفیق زندگیم باش..محسنم خیلی عاشقتم دورت بگردم..ضربان قلبم😘😘😘😘😘😘من یه زن رزمی کارم به خودم افتخارمیکنم تنهادلیل پیشرفتم شوهرمه چون خودشم رزمی کاره عاشقتم استادمن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال منم همین بود حتی جایی مهمونی میرفتیم مثل فرفره بود فقط خونه خودمون مثل زائو میخوابیدو ارد میداد

سخت نگیر بهش بزار خونه راحت باشه بیشتر بهت وابسته میشه .الان من انقدر خدمت رسانی میکنم اون هم البته جبران میکنه .حتی نمیزاره برم حموم .میگه بمون بامن .من نبودم برو .یه ذره کارکوچولو ارزش داره طرف وابسته بشه بهت

2728
شما ازدواج نکن،رندگی من به خودم مربوطه

اینم یادم رفت بگم همسرت بچه ت نیس تربیتش کنی اون تربیت شده تموم شده  باچشم باز انتخابش کن ناراحت نشو ولی روی خودت خیلی کارکن فک کن کم سنی

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

تقسیم کار کنید 

اگه شاغل هستید پس کار خونه هم باید تقسیم بشه

اگه خانه دارید نمیشه بگید کلا زن وظیفه نداره تو خونه کار کنه!!!

بخوره و بخوابه؟ یعنی واقعا خود اونایی که این حرفا رو میزنن از این وضع زندگی که زن تک بعدی باشه بدشون نمیاد؟؟؟؟

اگه خانه دارید وظیفه خودتون بدونید که کار خونه رو به نحو احسن انجام بدید

من کلا یه اعتقادی دارم درست یا غلط نمیدونم  میگم مرد بیرون خونه با هزار جور تنش داره پول درمیا ...

درسته الان من دیگه شاغل شدم ولی تو زندگی قبلی که خانه دار بئدم حتی 50تومنم بهم پول نمیداد هیچ ارزشی نمیذاشت بهم،مثل خدمتکار بی جیره مواجب بودم براش با سرویس شبانه

2738
اشتباه راهنمایی نکردم 😊شما داری رفتار اشتباهو انجام میدی 😊۴ تا کلاس روانشناسی برو ۴ تا صوت گوش بده ...

اره  باشه عزیزم  شما به شوهرت محبت نکن ببینیم به کجا میرسی....😂😂😂😂   همه چی رو نباید روانشناس بهت بگه   مگه آدم خودش عقل نداره؟؟؟   من دلم خواسته اینجوری رفتار کنم... شوهرم هم دیوانه وار عاشقمه😏         من گوشیمو نگا کنی پر از کتاب های روانشناسیه  😊😂

اینم یادم رفت بگم همسرت بچه ت نیس تربیتش کنی اون تربیت شده تموم شده  باچشم باز انتخابش کن ناراح ...

شما کلا در جریان نیستی در مقابل کلمه تربیت گارد میگیری چن تا تاپیک سیاست های زنونه بخون بعد انقد رو حرفت اصرار کن

درسته الان من دیگه شاغل شدم ولی تو زندگی قبلی که خانه دار بئدم حتی 50تومنم بهم پول نمیداد هیچ ارزشی ...

خوب این اشتباه بوده دیگه شماهم خرج خودتونو داشتید حالا هرچی هم خانه دار باشید منظور من چیز دیگه ای بود الان که شاغلید باید تو این زندگی همسرتون همپا باشه تو کارای خونه

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم

من و شوهرم اصلا وظیفه تو وظیفه من نداریم کلا حتی پول تو پول منم نداریم واسه کوچکترین کاریم که واسه هم انجام میدیم تشکر میکنیم جفتمون شاغلیم مثلا صب بهش میگم تو زودتر بیدار شو چایی اینا دم کن یکم بیشتر بخوابم میگه باشه انجام میده ولی یه روز انجام نده اصلا ناراحت نمیشم اونم همینه به نظرم بستگی به دوست بودن و هماهنگی زن و مرد داره یا مثلا بریم پیکنیک همه کارو اون انجام میده عوضش شاید تو خونه سرسفره چیزی بخواد چند دفعه من بلند شم بالاخره زندگی دیگه زن و مرد باید همکاری کنن باهم توقع بیجا نداشته باشن

اره  باشه عزیزم  شما به شوهرت محبت نکن ببینیم به کجا میرسی....😂😂😂😂   همه چی رو نب ...

من خودم جدا شدم تجربه دارم که راهنماییش دارم میکنم چون شما با این رفتار موفق بودی دلیل نمیشه همه موفق باشن انقدرم عقل دارم که به حرف روانشناس تنها نباشم شما هم چند سال بعد از این همه محبت خسته میشی 

2706