2726
عنوان

لباسای شوهرا رو خودمون بندازیم ماشین مامان بازیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 77 پست
الان گیجم میخوام بدونم درستش چیه که تو ازدواج بعدیم از اول درست تربیتش کنم

چرا ازدواج بعدی

اللهم صل علی محمد و آل محمد بهترین هستم برا خودم💚همسرم❤ و زندگیم💜  با انرژی مثبت😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد اشتباه راهنمایی کردین  آدم اگه عاشق همسرش باشه  همش میگه مواظب باش و لباس گرم بپوش &nb ...

واقعا به جنبه مونده .من اونکار ها رو میکنم ولی با یاد اوری که دوست دارم میکنم و وظیفه نیست .ین طوری پر رو نمیشه.همه جا هم تعریف میکنه .اسمش هم تو خونه گذاشتم ناصرالدین شاه .ولی کارتش دست منه 😂😂😂😂

الان گیجم میخوام بدونم درستش چیه که تو ازدواج بعدیم از اول درست تربیتش کنم

آهان جدا شدید؟ خب اگه اینطوره باید بگم از اول هر جور باشید تا آخر باید همون مدلی ادامه بدید تقریبا، زیاد به خودتون سخت نگیرید که باید همه کارای خونه رو انجام بدید، به همسر هم باید کار سپرد، مثلا راجب لباسا شوهرم میندازه تو ماشین و وقتی شسته شد میریزه تو سبد میاره، چون سنگینه سبد، من پهن میکنم بعد که خشک شد من جمع میکنم و تا میکنم میزارم تو کشو و اتو هم میکنم، ولی مثلا جاروبرقی رو شوهرم میکشه چون باز سنگینه تقریبا و باید مبل و میزو و صندلی رو جابجا کرد ، ظرفارو اونایی که نمیشه تو ماشین گذاشت گاهی من میشورم گاهی اون، صبح اگه خونه باشه اکثرا زودتر پامیشه پس صبحونه رو اون میزاره من جمع میکنم درعوض، کلا کار سنگین اصلا انجام نده بزار عادت کنه که بهت احترام بزاره

2728
تو تاپیک سیاست های زنانه گفته لباساشو نندازین ماشین

کی گفته دوستت ؟ کی ؟ نه عزیزم تقسیم کار بین مرد و زن یعنی چی یکی بیرون کار کنه یکی خونه لباس با ماشین شستن عذا درست کردن جارو اتو اینا جزو وطیفه های زن خانه داره چه کارایی نباید زیر بار بری 

۱ خرید کردن خرید با مرده شما فقط چیزای کوچیکو میخری 

دو اشعال بردن وطیفه مرده 

سه تعمیرات مثل سرویس کولر لامپ عوص کردن شستن ماشین اینا با مرده 

۴خونه تکونی عید یا باید کمکت کنه یا کارگر برات بگیره کارای عید زیاده و یه زن نمیتونه 

۴ فرش شستن و پتو شستن کار زن نیست یا باید بدین بیرون یا خود مرد بکنه 

شوهر من کلا تو خونه خیلی کمک میکنه  هر کاری که بهش بدم انجام میده بعضی چیزاهم وظیفه خودش میدون ...

مال منم همین بود حتی جایی مهمونی میرفتیم مثل فرفره بود فقط خونه خودمون مثل زائو میخوابیدو ارد میداد

شما ازدواج نکن،رندگی من به خودم مربوطه

هرجور راحتی خوشبخت باشی

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

من کلا یه اعتقادی دارم درست یا غلط نمیدونم 

میگم مرد بیرون خونه با هزار جور تنش داره پول درمیاره و خیلی باید فکر و ذهنش قوی باشه ک با حرف اینو اون بهم نریزه دعوا نشه تا یه لقمه نون بیاره

بعد زنی ک خانه داره هم خوب به طبع باید برای رضایت همون همسر تلاش کنه کارای خونه لباسا غذا تمیزی خونه تربیت بچه ها و یه محیط اروم

ولی زنی ک شاغله و بیرون فعالیت داره برابر با یه مرده پس هردو باید تو خونه فعالیت کنن

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
واقعا به جنبه مونده .من اونکار ها رو میکنم ولی با یلد اوری که دوست دارم میکنم و وظیفه نیست .ین طوری ...

من مثل پروانه دور شوهرم میگردم   اونم واقعا قدر میدونه و عاشقمه   اگه جنبه نداشت  الان شوهرم نبود    شوهر سابقم بود😂

چقد اشتباه راهنمایی کردین  آدم اگه عاشق همسرش باشه  همش میگه مواظب باش و لباس گرم بپوش &nb ...

اشتباه راهنمایی نکردم 😊شما داری رفتار اشتباهو انجام میدی 😊۴ تا کلاس روانشناسی برو ۴ تا صوت گوش بده بفهمی چه کار میکنی 

2706