2726

مثلا همیشه خودمون لباساشو بندازیم ماشینو پهن کنیمو اتو کنیمو تا کنیم بزاریم کشوش

یکی از دوستام میگفت شوهرش خودش اینکارو میکنه لباسای خودشه دیگه

بعد من همه اینکارا رو میکردمو شوهرم حتی تشکر نمیکرد یکمم دیر میشد دعوا میکرد پس تو خونه چیکار میکنی 

تازه شوهر دوستم ظرفم میشست

بچه هم نگه میداشت 

زنشم کلاسای مختلف میفرستاد

دوستت مثل منه😂

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامان بازی نیست ولی من شوهر دوستتو میپسندم

مرد و زن باید تو همه کارا ب هم کمک کنن

و کاری رو وظیفه هم ندونن

لباس شستن شما مامان بازی نیس اتفاقا ی جور احترام هس ولی شوهری ک قدر ندونه نباید براش کاری کرد

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

من اینکا ا رو خودم انجام میدم ولی خب برای کوچک ترین کا ی تشکر میکنه و در حد امکان کمک میکنه

و اگه انجام ندم، دعوا نمیشه😁😁

شنل هم شوهرت باید متوجه بشه که این کارا را انجام می ی باید تشکر کنه

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2706