2726
عنوان

خانماااا سردردهای میگرنی تحربش و‌داشتین میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 105 بازدید | 27 پست
ن من هربار گرفته بعداینکه شب خوابم ببره خوب میشم فرداش دیگه درد ندارم براهمین میگم برم دکتر یوقت بدت ...

من میزنه به معدم وتهوع با امپول یکم بهترمیشم ولی دوباره بعدچندساعت برمیگرده

عزیزم متخصص هم بری برای میگرن هیچ کاری نمیشه کرد چاره اش آوا میگرنه که پیشگیری کنه اونم سالهاست دیگه ...

شوهرم همش من و‌ترسونده ازهمون روزاهمش میگه بریم دکتر نکنه یچی خطرنام باشه این دردها و اینا براهمین الانم مجبورم کرده فردا بریم ولی میگم چی تو‌این کرونایی بریم

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میزنه به معدم وتهوع با امپول یکم بهترمیشم ولی دوباره بعدچندساعت برمیگرده

آخ این حالت تهوعش اینا خیلی بده منم میزنه ب معدم امپول و‌سرم ارومم میکنه ی قرص ضد تهوع هم بهم داد دکتر اونم یکی دوبار خوردم اروم شدم 

از شما حتما شدید تره دکتر رفتین تشخیص میگرن داده

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2728
آخ این حالت تهوعش اینا خیلی بده منم میزنه ب معدم امپول و‌سرم ارومم میکنه ی قرص ضد تهوع هم بهم داد دک ...

بله 10سالم بود اون موقع خیلی کمتربود ماهی دوسه بار ولی الان هفته ی سه چهارروز از زندگیم اوفتادم 

عزیزم پزشک مغز و اعصاب باید تایید کنه میگرنه.منم 10 ساله میگرن دارم.افتضاح.با کم خونی گرسنگی و بیخوا ...

چقدر بد من یمدت خیلییی بد شده بود هرروز میرفتم درمانگاه نزدیک خونمون دیگه شناخته بودنم ولی  کم کم بهتر شدم الانم دیگه یمدت نگرفتم ولی خودم فهمیدم اون زمانی زیاد بود ک من رژیم گرفتم غذام کم‌کردم

بله 10سالم بود اون موقع خیلی کمتربود ماهی دوسه بار ولی الان هفته ی سه چهارروز از زندگیم اوفتادم  ...

آخههه ایشالله بهتر بشید هیچ کاری نمیشه کرد که سردرد نشید مثلا رزیم غذایی خاصی یا داروی خاصی

آخههه ایشالله بهتر بشید هیچ کاری نمیشه کرد که سردرد نشید مثلا رزیم غذایی خاصی یا داروی خاصی

پنیر ودوغ وترشی وچیزای با بوی تمد تشدیدش میکنه 

خواب مرتب وسرساعت خیلی چیزای دیگه ولی واسه من دیگه از اینا گذشته 

من مامانم داشت تا قبل ۴۰ سردرداش زیاد بود بعد ۴۰ سالگی کمتر شد ولی نکه قطع شه الان یه قرصی برا میگرن ...

میدونی شوهرم خیلی اصرار داره برم میگه میترسم چیز خطرناک‌تری باشه ولی من میگم وقتی یمدت دیگه سردردندارم برا چی برم شاید خوب شدم

پنیر ودوغ وترشی وچیزای با بوی تمد تشدیدش میکنه  خواب مرتب وسرساعت خیلی چیزای دیگه ولی واسه من ...

امیدوارم خوب بشی عزیزم خیلییی سردرد بده منکه ی روز میگرفتم دیوونه میشم براتون دعا مبکنم

شوهرم همش من و‌ترسونده ازهمون روزاهمش میگه بریم دکتر نکنه یچی خطرنام باشه این دردها و اینا براهمین ا ...

شوعرت کار درستی میکنه دکتر برات نوار مغزی و ام آر آی مینیویسه محض اطمیناااان اصلا نترس و خوبه مطمئن باشید

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده