2733
2734
عنوان

از اینکه زن داداش دار بشم میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 45 پست
خوب همه که مثل هم نمیشن.تو براش خوب بودی دیگه. بعدم تو از همه رفتاراش با عروساش خبر نداری که شاید ب ...

نه بابا کلا کرم دارن، با همه فامیل تو قیافه ان،خواهرشوهرم خیلی آدم خوبیه، این چندسال تا حالا نشده ناراحتی بینمون پیش بیاد، کلا باهمه رفتارش خوبه خیلی باشخصیته، ولی فرهنگ عروساش کلا یجوریه 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
نه بابا کلا کرم دارن، با همه فامیل تو قیافه ان،خواهرشوهرم خیلی آدم خوبیه، این چندسال تا حالا نشده نا ...

دیگه همه مثل هم نمیشن.عروسم مثل بچه خود آدم نمیشه.

مادر شوهر و خواهرشوهرم هیییچ وقت دوست عروس نمیشن.

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس هیچ عروسی از رو دلخوشی و سرگرمی باخانواده شوهر دشمن نمیشه

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2731

منو داداشم شدید به هم وابسته بودیم از وقتی ازدواج کرد زنش ۱ثانیه اجازه نمیده باهم تنها حرف بزنیم وقتی هم بهش زنگ میزنم گوششو میاره بشنوه یه دفعه داداشم گفت بهم!!ازش متنفرم کلا همه چی رو خراب کرد 

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
حق داری والا😂 منو داداشم رابطمون خیلییی خوب بود  از وقتی مزدوج شده کلا دیگ با من تو روز شاید ...

بازخوبه دوتاکلمه حرف میزنه من وداداشمم خیلی رابطمون خوب بودازوقتی ازدواج کرداگه ۱ماهم زنگش نزنی سراغتونمیگیره همیشه خودم زنگ میزنم حالشونومیپرسم

قبلا داداشم مدام میومد خونم همه همسایه ها میشناختنش چون خیلی کودک درونش فعاله با بچه ها فوتبال بازی میکرد الان ۴ساله ۱دفعه هم نیومده همه سراغشو میگیرن

2738
قبلا داداشم مدام میومد خونم همه همسایه ها میشناختنش چون خیلی کودک درونش فعاله با بچه ها فوتبال بازی ...

خودم همیشه فکرمیکردم داداشم ازدواج کنه خانومش واقعاجایه خواهرنداشتموپرمیکنه ولی برعکس شدهرچی بیشتربهش محبت میکنی واحترام میزاری بیشتربرات توقیافه میره ولی بازخداروشکرباجاریام وخواهرشوهرام رابطم خیلی خوبه

نترس هیچ عروسی از رو دلخوشی و سرگرمی باخانواده شوهر دشمن نمیشه

میدونید تو فرهنگ یجوری جا افتاده که خانواده شوهر هیولان و معمولا کسی که ازدواج می کنه به طور پیشفرض جلوشون گارد می گیره و کوچکترین کاریو حتی اگه اونا منظوری هم نداشته باشن هم میزاره به پای اینکه اره اونا با من دشمن هستن و میخوان منو خراب کنن مثلا یه نمونه اینکه روابط  و محبت خواهر و برداری که حتی از قبل از اومدن  ایشون به این خانواده وجود داشته رو نقشه های پلید خواهر شوهر می بینه که میخواد اونو از شوهرش جدا کنه 

عیب نداره تجربه شد :)
خودت هم زن داداش خواهر شوهرتی پس سعی کن اول خواهر شوهر خوبی باشی

من درک می کنم و بهش احترام میزارم اما میترسم این احترامها و درک کردن ها فقط یه طرفه و جانب من باشه

عیب نداره تجربه شد :)
 من درک می کنم و بهش احترام میزارم اما میترسم این احترامها و درک کردن ها فقط یه طرفه و جانب م ...

نه این طور نیست البته به طرز رفتار برادرتون با همسرش هم ربط دارع چون از یک خانواده ین

تنهای تنهای تنها
خودم همیشه فکرمیکردم داداشم ازدواج کنه خانومش واقعاجایه خواهرنداشتموپرمیکنه ولی برعکس شدهرچی بیشتربه ...

دقیقا خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند!!حالا خداروشکر داداشم ۴۰سالگی ازدواج کرد البته قبلش قصد ازدواج نداشت نه اینکه ما نذاریم!!باید پذیرفت که ازدواج عزیزانمون رو ازمون دور میکنه

2706