2733
2734
عنوان

از اینکه زن داداش دار بشم میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 45 پست

بیخیال بابا همیشه اینجوری نیست که یه رابطه دو طرفس ویگه

من مامان خودم صمیمی ترین دوستش عممه حتی از بابام قهر میکنه میره پیش عمم با هم مسافرت میرن ۲ تایی 

خودمم با خواهر شوهرم خوبیم میاد خونمون یه هفته اینا مبمونه 

کلی هم توو فامیل دیدیم که باهم خوبن

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید خیلی مواظب باشین و تحقیق کنید 

الان زنداداش من واقعا شره وهیجوره نمیشه تحملش کرد بخدا داداشم فقط بخاطر بچه هاش داره تحمل میکنه مام همینطور 

الانکه میخایم برا این یکی داداشم زن بگیریم هممون میترسیم حتی داداشم سپرده طفلک دست خودمون میگه هرکی ک خوبه خودتون معرفی کنین ولی بازم ترس داریم میگیم دورازجون این مثه زنداداشم نشه ینی یجوری رفتار کرده هممون میترسیم ازش بسکه بیشرفه بخدا تاحالام باهاش دهن ب دهن نشدیم ولی اون تو رومون فحش میده شاید بگین ازدل زنداداشت خبر نداری خداشاهده خودش چندین بار گفته همه فامیلام بهم میگن خرشانس 😒

هیچ زنی دوس نداره زندگیش خراب بشه و همش جنگ و دعوا باشه‌. اگه دخالت های بیجای خانواده های طرفین نباشه  زندگی خیلیا خوشه..‌   شما هم اگه میخوای داداشت خوش باشه خواهرشوهر بازی درنیار خدایی

2728
خودت خوب باشی اون دختر مرض نداره بد بشه

یوقتایی ام مرض دارن بخدا، من خودم داداش ندارم ولی دیدم. خواهر شوهر من فرشتست انقد که خوب و مهربونه ولی از عروس شانس نیاورده.

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

خواهرشوهر اگه خوب باشه زن داداشم هم مث خواهره من خودم هم زن داداشم هم خواهرشوهر بازن داداشم سعی میکنم خوب رفتارکنم چون رفتار خواهرشوهرم بامن خوب نیست منم ازش متنفرم سعی میکنم خواهرش.هرخوبی باشم که زن داداشم عین خودم حس تنفر به خواهرشورنداشته باشه

یوقتایی ام مرض دارن بخدا، من خودم داداش ندارم ولی دیدم. خواهر شوهر من فرشتست انقد که خوب و مهربونه و ...

یعنی خودت باهاش بدی؟

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2738
یعنی خودت باهاش بدی؟

نههه.درست بخون. میگم عروساش. سنش زیاده خواهرشوهرم

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
خودت خوب باشی اون دختر مرض نداره بد بشه

ببین من واقعا همیشه سعی کردم به فکر همه باشم منم به مهربون بودن می شناسن دوست و آشنا .... تو فامیلمون میگم داریم عروسایی  به خواهر و مادر شوهر به چشم کلفت خودشون نگاه میکردن و هر چقدرم  اونا باهاشون خوب بودن و مراعاتشون رو میکردن طلبکارتر میشدن و بدتر اذیتشون میکردن و بهشون بی احترامی میکردن  

عیب نداره تجربه شد :)
😏🤦🏻‍♀️😂😂😂😂ایول

عزیزم درست بخون من چی نوشتم. گفتم عروسای خواهرشوهرم. من میشم زن داداشش نه عروسش😐

نههه.درست بخون. میگم عروساش. سنش زیاده خواهرشوهرم

خوب همه که مثل هم نمیشن.تو براش خوب بودی دیگه.

بعدم تو از همه رفتاراش با عروساش خبر نداری که شاید بده

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
ببین من واقعا همیشه سعی کردم به فکر همه باشم منم به مهربون بودن می شناسن دوست و آشنا .... تو فامیلمو ...

اره همینطوره ما نمونش داریم هرکاری می کنیم حتی اگه محبتم کنیم باز طلبکار ه آدم ازش می ترسه

کاربر جدید نیستم 
ببین من واقعا همیشه سعی کردم به فکر همه باشم منم به مهربون بودن می شناسن دوست و آشنا .... تو فامیلمو ...

اگر ذاتت خوبه و حسود نیستی مطمن باش اونم باهات خوب میشه.

البته هیچ وقت مثل خواهرت نمیشه ولی اگر خوب باشی اون بد نمیشه

2706