2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعااینکارو برام میکنی😍

اره عزیزم فقط الان جلسه دارن ببین ساعت سه عصر میتونی باهاشون تماس بگیری؟

شمارشونو بدم؟

(راستی نمیخوام خدایی نکرده فکر کنی میخوام ازت پول بکنم عزیزم من اصلا نه میدونم کدوم شهری نه هیچی فقط چون همجنسمی دوست ندارم اذیت شی وگرنه بخدا اصلا یه لحظم به پول فک نمیکنه خالم)

مجرد/فمینیست/مستقل از خانواده/تیکر=تاریخ رسیدن به اهداف جدید                                         شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزیه که من هستم و برخورد من بستگی داره ب اینکه تو کی هستی            
تمرکزت رو دیگرانه  درس خوندن مثل کار خونه کردن هست مثل ظرف شستن غذا پختن زمان و انرژی لازم دار ...

من کاملا با برنامه میرفتم جلو اما خییییلی خودمو مقایسه میکردم چون همه بهم میگفتن تو درست خوب بود هیچی نشدی مامانبزرگم بهت گفت که فلانیا رفتن تو نرفتی سرکار خیلی تحقیرم کردن ‌ الانم دارم نابود میشم از درد واسترس همش میگم امسال اگه نشم دیگه میخان چیا بگن امسال اگه نیارم چی اگه فلان بیاره چی اصلا نمیتونم خودمو کنترل کنم اصلا

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
2728
واقعا دلم میخاد اما انگاز نمیتونم ‌ تا الان خوب بودم روزی ۱۱ ساعت میخوندم مفید اما حالا اصلا جا زدم ...

ملچ ملوچ عزیزم.منم سه ماهه دارم برا استخدامی میخونم.این یک ماه اخرو دیگه کم اوردم.تمرکز ندادم.حالم از کتاب داره بهم میخوره

تصمیم دارم یه دو روزی استراحت کنم بعد بشینم پر قدرت بخونم

میخام بدومی ک درکت میکنم و منم شرایط تو رو دارم اینقد گریه کردم و استرس کشیدم ک حد نداره

ولی چاره ی دیگه ای ام نیست...منظورم اینه من و تو باید قبول شیم.حیف نیس این همه مدت میخوندی؟؟؟

ببین.مطمئنم میتونی...دو سه روز استراحت کن ب هیچی فکر نکن.بعد پر قدرت ادامه بده...

اره عزیزم فقط الان جلسه دارن ببین ساعت سه عصر میتونی باهاشون تماس بگیری؟ شمارشونو بدم؟ (راستی نمیخ ...

نه بابا این چه حرفیه ؟بهم لطف میکنی فقط میشخ بیای خصوصی حرف بزنیم 

ملچ ملوچ عزیزم.منم سه ماهه دارم برا استخدامی میخونم.این یک ماه اخرو دیگه کم اوردم.تمرکز ندادم.حالم ا ...

چرا دقیقا بخاطر اینکه حیفه دلم نمیخاد بزنم زیر همه چی . نمیخام اون همه بدبختی و تحقیر دیگع برام تکرار بشه ‌ دلم نمیخاد دیگع حسرت به دلم بمونه‌ . الان یک هفته شدع نرفتم سر درس . دعا کن از فردا بتونم پر قدرت بخونم دبازع

نه بابا این چه حرفیه ؟بهم لطف میکنی فقط میشخ بیای خصوصی حرف بزنیم 

اره اره تو پیام بده پیدات کنم

مجرد/فمینیست/مستقل از خانواده/تیکر=تاریخ رسیدن به اهداف جدید                                         شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزیه که من هستم و برخورد من بستگی داره ب اینکه تو کی هستی            
2738
چرا دقیقا بخاطر اینکه حیفه دلم نمیخاد بزنم زیر همه چی . نمیخام اون همه بدبختی و تحقیر دیگع برام تکرا ...

مطمئنم ک میتونی...تو ام برا من دعا کن بتونم بخونم.واقعا نیاز دارم ب کار

مطمئنم ک میتونی...تو ام برا من دعا کن بتونم بخونم.واقعا نیاز دارم ب کار

انشالله ‌ واقعا تلاش کردی پش حقته بهش برسی  

میدونم خودمم دنبال بهونم که جا بزنم خسته شدم میفهمم

تکلیفتو با خودت معلوم کن بشین با خودت حرف بزن بگو اگ نمیخوای حوصله نداری چرا میخوای خودتو زجر بدی اگ هم کلی ارزو و رویا و هدف داری این بهونه ها چیه مصمم پرانرژی با برنامه بشین درستو بخون تکلیف خودتو معلوم کن از لحاظ روحی آسیب نبینی.به هر حال موفق و خوشبخت باشی.

تکلیفتو با خودت معلوم کن بشین با خودت حرف بزن بگو اگ نمیخوای حوصله نداری چرا میخوای خودتو زجر بدی اگ ...

فدات بشم چشم . بقول تو باید ببینم چی میخام 

عزیزم  به نظر من اگه هدف خودته و واقعا علاقه داری ادامه بده ولی اگه بخاطر راضی نگهداشتن دیگران و اینحرفا بخوای رو خودت فشار بیاری و کاری که به دلت نیست و انجام بدی بعدها واقعا پشیمون میشی و ممکنه سعی کن همونکاری رو بکنی که حالتو خوب میکنه و براش ساخته شدی 

این نیز بگذرد.......
فدات بشم چشم . بقول تو باید ببینم چی میخام 

اگ تکلیفتو معلوم نکنی ممکنه دچار سردرگمی بشی و خودتو سرزنش کنی هر تصمیمی میگیری پاش وایسا و مسئولیتشو قبول کن 

قربونت چشمتون سلامت موفق باشید😍😍

عزیزم  به نظر من اگه هدف خودته و واقعا علاقه داری ادامه بده ولی اگه بخاطر راضی نگهداشتن دیگران ...

خیلی عاشقش بودم اما دیگه یجوری زده شدم ‌

2706