2733
2734

بچه ها من دیگه اینو به همه گفتم فقط مونده خواجه حافظ😅من امسال کنکور شرکت کردم ینی از دانشگاه انصراق دادم دباره کنکور شرکت کردم‌ . از مهر تا الان خوندم اما الان یک هفته شدا کاملا جا زدم ‌ ینی اصلا نمیتونم بخونم ‌ انگاری از درس و همه چ متنفر شدم ‌. اونقد استرس کشیدم که فقط خدا میدونه الانم که دارم تایپ میکنم نصف بدنم سِر شده . همش گریه میکنم و خودمو میزنم ‌ . واقعا موندم چیکار کنم ادامه بدم ینی ارزششو دازع ؟من عقدم بچه ها و چند ماع دیگ هم عروسی میگیرم گاهی میگم کلا بیخیال علوم پزشکی بشم برم یه رشته راحت و بدون کنکور بخون بعدش ازمون اسختدامی برم یه چیزی میشه دیگه‌ .باز از یه طرف میگم تااینجا اومدم کلی خرج کردم کلی مامانمو امیدوار کردم از اینجا بخام جا بزنم خیلی بده . همش میگم فلانی چی میشه من هیچی نمیشم ‌ فلانی اگه فلان رشته قبول بشه بقیه میزننش تو سر من ‌. واقعا خونوادم زیاد مقایسم میکنن . نمیدونم چیکاز کنم فعلا که اصلا حال درس خوندن نداز ولی استرس دازم بدجوز

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤

ببین درس رو باید بخونی ک حالشم بیاد

نشین منتظر که حالش بیاد بعد بخونی

مجرد/فمینیست/مستقل از خانواده/تیکر=تاریخ رسیدن به اهداف جدید                                         شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزیه که من هستم و برخورد من بستگی داره ب اینکه تو کی هستی            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این خجم ازاسترس کاملا باعث افسردگیت میشه.اصلا خودتو مقایسه نکن.توقع قبولیم برابقیه ایجاد نکن.

ولی هدفتو ول نکن.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
درستو بخون و بیخیال هدفت نشو

واقعا دلم میخاد اما انگاز نمیتونم ‌ تا الان خوب بودم روزی ۱۱ ساعت میخوندم مفید اما حالا اصلا جا زدم بدجور

2738

موفقیت مسیرای زیادی داره نه فقط تحصیل و اشتغال که در نهایت همه ی اینا باید منجر بشن به یک انسان شریف و مفید بودن 

درس و اشتغال و هنر و .... مسیرن نه هدف

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...

عزیزم منم چند سال الکی پشت کنکور وقتمو هدر دادم

اگ سال اول دوم قبول نشدی دیگ‌زور نزن

برو ی رشته دیگ

تربیت معلمم خوبه

من ک رتبم اومد داغون شدم انتخاب رشته نکردم

همون سال ترم بهمن رفتم علوم نربیتی نوشتم دارم میخونم

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
ببین درس رو باید بخونی ک حالشم بیاد نشین منتظر که حالش بیاد بعد بخونی

درستع واقعا اما من میرم سر کتابم استرس میگیرم نمیدونم چم شده

واقعا دلم میخاد اما انگاز نمیتونم ‌ تا الان خوب بودم روزی ۱۱ ساعت میخوندم مفید اما حالا اصلا جا زدم ...

اشتباه میکنی

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
2706