2737
2734
عنوان

رتبه برترهای تجربی بیان

312 بازدید | 40 پست

حتمن باید مشاور داشت؟ تا پزشکی دربیاد ادم؟😑خود ادم نمیتونه بخونه این ۷ماه رو تا پزشکی آدم دربیاد؟😑

متعهد=متاهل به=>B خانوم آقاییم😁❤

ن بعضی مشاورا اصن خوب نیستن خودت تلاش کن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هیچکس جز خودت نمیتونه بهت کمک کنه خودت مشاور خودت باش

اگه واقعا این هدفته باید بعد چند وقت خسته نشی و بکوب بخونی و تست بزنی 

💕هر کس خدا ترس و پرهیزکار شود خدا راه بیرون شدن (از عهده گناهان و بلا و حوادث سخت عالم) را بر او می‌گشاید.او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد، و کسی که بر خدا توکل کند، خدا برایش کافی است، [و] خدا فرمان و خواسته اش را [به هر کس که بخواهد] می رساند؛ یقیناً برای هر چیزی اندازه ای قرار داده است.💕
2738

اصلا به موسسات و مشاور هاشون اعتماد نکن 

من خودم زخم خوردم 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

اگه دوست داشتی بیا تاپیک آخر من باهم بخونیم

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.

خیلیا توی مناطقین ک اصلا ب این چیزا دسترسی ندارن ولی رتبه های عالی قبول میشن اگ دسترسی ب مشاور داری استفاده کن ولی اگ ن حتما با تلاش و همت و برنامه ریزی خودت هم میونی موفق بشی ان شاءالله

2706