2737
2739
عنوان

رتبه برترهای تجربی بیان

312 بازدید | 40 پست

حتمن باید مشاور داشت؟ تا پزشکی دربیاد ادم؟😑خود ادم نمیتونه بخونه این ۷ماه رو تا پزشکی آدم دربیاد؟😑

متعهد=متاهل به=>B خانوم آقاییم😁❤

ن بعضی مشاورا اصن خوب نیستن خودت تلاش کن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچکس جز خودت نمیتونه بهت کمک کنه خودت مشاور خودت باش

اگه واقعا این هدفته باید بعد چند وقت خسته نشی و بکوب بخونی و تست بزنی 

💕هر کس خدا ترس و پرهیزکار شود خدا راه بیرون شدن (از عهده گناهان و بلا و حوادث سخت عالم) را بر او می‌گشاید.او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد، و کسی که بر خدا توکل کند، خدا برایش کافی است، [و] خدا فرمان و خواسته اش را [به هر کس که بخواهد] می رساند؛ یقیناً برای هر چیزی اندازه ای قرار داده است.💕
2738

اصلا به موسسات و مشاور هاشون اعتماد نکن 

من خودم زخم خوردم 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

اگه دوست داشتی بیا تاپیک آخر من باهم بخونیم

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.

خیلیا توی مناطقین ک اصلا ب این چیزا دسترسی ندارن ولی رتبه های عالی قبول میشن اگ دسترسی ب مشاور داری استفاده کن ولی اگ ن حتما با تلاش و همت و برنامه ریزی خودت هم میونی موفق بشی ان شاءالله

2706