عنوان

ماایرانیها چراغذاهامون چاق کنندست؟چطوراین عادت برنج روکم کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 132 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا غذاهای خارجی چاق کنندس از دقتی پیتزا پنیر پیتزا لازانیا استیک و اینا اومد چاقی شروع شد  ...

آره من یادمه ما قدیم تو مدرسه تو کل مدرسه یکی دو مورد چاق داشتیم تازه چاقیشون مثل الان نبود 

الان بچه  7 8 ساله سینه داره 

2728
اتفاقا غذاهای خارجی چاق کنندس از دقتی پیتزا پنیر پیتزا لازانیا استیک و اینا اومد چاقی شروع شد  ...

این غذاهایی که گفتی فست فوده که همه جای دنیا هست ولی هیچ کس واسه ناهار و شام اینا رو نمی پزه که 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
ورزش میکنی یعنی؟ من در حد پیاده روی فعالیت دارم فقط هم ظهر برنج میخورم اما هر روز همیشه هم چاقم⁦☹️⁩ ...

نه.... کارای خونه. حوصله بیرون رفتن ندارم. ولی تو خونه خیلی راه میرم. خونوم دوبلکسه هی بالا و پایین میکنم. بعد کار خونمم زیاده. 

شکرخدا ما غذا نونی و بدون گوشت زیادداریم 😅 

ولی من دو روز برنج نخورم روز سوم تابرنج نخورم ارامش نمیگیرم😕 

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
واقعا؟‍؟ پس چطور چاق نیستن؟من چند تا دوست شمالی داشتم واقعا خوش اندام بودن

اتفاقا یادمه یه سال تلویزیون میگفت مازندران بیشترین اضافه وزنی رو داره و داشت بررسی می‌کرد ک بخاطر مصرف زیاد نشاسته پایین تنه چاق دارن

آره من یادمه ما قدیم تو مدرسه تو کل مدرسه یکی دو مورد چاق داشتیم تازه چاقیشون مثل الان نبود  ا ...

قدیم دهه 60 پسر بعد ازدواج یکم چاق می شدن چند روز پیش رفتم بیرون دیدم پسرا خوردن خوابیدن پسر 16 ساله حدود 120 کیلو وزن داشتن خودشون رو نمی تونستن بکشن بعد اینکه کرونا رفت مدرسه ها باز شدن اینا دیگه تو مدرسه حا نمی شن صندلی مخصوص می خوان

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
این غذاهایی که گفتی فست فوده که همه جای دنیا هست ولی هیچ کس واسه ناهار و شام اینا رو نمی پزه که  ...

هیچ کس نگ بگو من چون همه می پذن هم می خورن همون استیک با سیب زمینی سرخ شده با کلی نوشابه اینارو کی می خوره 

قدیم طرف گوشت گیدا می کرد چرخ می کرد یا ا بگوشت

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
افرین ادم وقتی لاغر میشه یه لباس میپوشه میره جلو ایینه از خودش کیف میکنه

اره دقیقا، من قدم 162 هست، چهار کیلو کم کنم درست میشه، پیاده رویمو از امروز شروع کردم و از ساعت هشت شب به بعد چیزی نمیخورم

برنج اینقدر بد نیست باید به اندازه بخپری غذایی نونی که کالزیش بیشترهمثلا ما اکثرا برنج داریم شاید در هفته یه بار نونی باشه 

مثلا من خودم یه کفیگر برنج میخورم سالاد سبزیجات زیاد میخورم یا سبزی خوردن میزارم کنار غذا اینجوری هم سیر میشم هم کالری مناسب مصرف کردیم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

عزیزم اگر برای آقایون برنج درست نکنیم که سیر نمیشن ، نمونه اش برادر من ، اگر غذا نونی باشه باید برای ۴ نفر اندازه ۲۰ نفر غذا درست کنیم وگرنه سر سفره ماها رو هم با نون میخوره تا سیر شه تازه بازم کلی خوش هیکل و رو فرم ِ من نمبدونم این همه میخوره کجا میرن غذا ها

😁😂

2706