2737
2734
عنوان

ماایرانیها چراغذاهامون چاق کنندست؟چطوراین عادت برنج روکم کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 132 پست

هفته ای سه روز برنج 

یک ونیم کفگیر

دیگه چاق نمیشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم برنج غذای بدی نیست ولی رستوران هندی هم بری، میبینی اندازه یه پیاله برات میاره، یا چینی و ژاپنی ها هم برنج زیاد میخورن ولی اندازه پیاله، ما غذا رو خوشمزه درست میکنیم، تا دل درد هم نگیریم بیخیالش نمیشیم، من خودم مدتی هست، برنج رو کم کردم، عادت کردم

ماشمالیا عاشق بزنجیم بقیه که مثل ما‌نیستن

آخ نگوووو

اوایل ازدواج کرده بودم خونه مادرشوهرم عذاب می‌کشیدم هفته ایی دوبار یا سه بار برنج درست میکردن

و خدایی که به شدت کافیست😊⁦❤️⁩
ما شمالي نيستيم ولي هر روز برنج ميخوريم

آخه توشمال هم ناهاز وهم شام برنج میخوریم

بعضی از قدیمیا هم صبحونه هم برنج میخورن

خوشا آنان که اله یارشان بی...به حمدو قل هواله کارشان بی...خوشاآنان که دائم در نمازند...بهشت جاودان بازارشان بی

راستش میگن چاق کنندس ما هر روز برنج میخوریم حالا تو هفته گاهی غذا نونی ولی چاق نشدیم مامانم اضافه وزن داره یه مقدار ولی من لاغرم دوبرابر مامانمم بخورم هیچجامو نمیگیره به نظرم چاقی و لاغری ارثیه

2738

من صبح به صبح اول برنج میشورم بعد فکر میکنم غذا چی بزارم

آی ام اصالتا رامسری

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2706